Ako vybrať elektroskuter

e-Moped

Hľadáte štýlový, prevádzkovo nenáročný a spoľahlivý elektrický skúter , ktorý si kúpite a hneď na ňom môžete odísť domov? Žiadne papierovanie, žiadne registrácia, žiadny vodičák, žiadne emisie, žiadny hluk a znečisťovanie ovzdušia? S e-mopedov sa vám to všetko môže splniť.

Hoci sa prakticky jedná o plnohodnotný elektroskúter, z hľadiska zákona je e-Moped od RACCEWAY považovaný „iba“ za malý moped s elektrickým pohonom. Respektíve vzhľadom k výkonu 250 W, maximálnej rýchlosti 25 km / h a zabudovanými cyklo pedálmi  je technicky radený medzi elektrobicykle, preto k jeho riadenie nepotrebujete vodičský ani technický preukaz.

Pritom na tomto elektro motocykli môžete pohodlne presvišťať mestské ulice, zájsť si na chalupu, na nákup či treba k priehrade na ryby. Vďaka odolnej konštrukcii a dobrým tlmičom zvládne e-Moped i náročnejší terén. Jazdu na tomto stroji navyše hravo zvládne aj začiatočník. Veľkou výhodou je skutočne jednoduché ovládanie a veľmi lacná, ekologická prevádzka. Do výbavy e-moped patrí automaticky tiež zadný nosič a uzamykateľný zadný kufor , takže ani s úložným priestorom si nemusíte robiť starosti. Stačí sa teda rozhodnúť pre ten správny dizajn a potom už len pokojne môžete premyslieť cieľ svojho prvého výletu.

darček zdarma
darček zdarma
darček zdarma
darček zdarma
darček zdarma
darček zdarma
darček zdarma
darček zdarma