Elektrické skútre predstavujú modernú, komfortnú aj ekologickú variantu dopravy. Potrebujete sa ľahko prepraviť po meste, dôjsť si na nákup, do práce, na ryby, na chatu alebo napríklad na kúpalisko? S elektroskútrom ľahko prekľučkujete veľkomestským asfaltom aj dedinskú cestou. Vďaka elektromotoru sú e-skútre tiché, neprodukujú žiadne splodiny a ich prevádzka je navyše veľmi lacná. Batériu ľahko nabijete z ktorejkoľvek bežnej elektrickej zásuvky ......
Elektrické skútre predstavujú modernú, komfortnú aj ekologickú variantu dopravy. Potrebujete sa ľahko prepraviť po meste, dôjsť si na nákup, do práce, na ryby, na chatu alebo napríklad na kúpalisko? S elektroskútrom ľahko prekľučkujete veľkomestským ......

Elektrické skútre predstavujú modernú, komfortnú aj ekologickú variantu dopravy. Potrebujete sa ľahko prepraviť po meste, dôjsť si na nákup, do práce, na ryby, na chatu alebo napríklad na kúpalisko? S elektroskútrom ľahko prekľučkujete veľkomestským asfaltom aj dedinskú cestou.

Vďaka elektromotoru sú e-skútre tiché, neprodukujú žiadne splodiny a ich prevádzka je navyše veľmi lacná. Batériu ľahko nabijete z ktorejkoľvek bežnej elektrickej zásuvky. Nespornou výhodou je aj ľahká údržba stroja a veľmi pohodlná a jednoduchá obsluha. E-skúter je skrátka výborný parťák pre každodenné jazdenie v poriadku jednotiek i desiatok kilometrov.

V našom sortimente elektrických skútrov cielime na značkové elektroskútre RACCEWAY. Vyberať môžete z rôznych modelov, ktoré sa líšia dizajnom aj výkonom. Ak hľadáte elektroskúter bez vodičáku , rovno preskúmajte naše modely e-Babeta, e-Moped a e-Fichtl, ktoré môžete bez obáv preháňať aj bez vodičského oprávnenia.

Výkonnejšie modely nad 250 W, kam patria napr. Elektrické skútre radu RACCEWAY City, Smart, Extreme či Century už vyžadujú vodičský preukaz na motorku či klasický vodičák na auto skupiny B. Nezabúdame ani na dôležité moto príslušenstvo, vďaka ktorému vám pôžitok z jazdy nič nepokazí . Pre bezpečnú jazdu vás vybavíme kvalitnou helmou na skúter , všetky dôležité veci zase schováte do prídavného zadného kufra.

Poradňa : Ako vybrať elektroskúter

Zobrazit více
Zobrazit méně