Kolonožka® Offroad Graffiti Yellow 1

Záruka: 24 mesiacov
Cena
261,55 EUR

Výrobca

Kód produktu
4024

Kolonožka Offroad je vhodnou voľbou pre tých používateľov, ktorí sa chcú so svojím Colonozzom pohybovať v náročnejšom teréne, než je rovná mestská cesta. Vďaka širokým kolesám poskytuje lepšiu stabilitu a umožňuje tak používateľovi nové a neobvyklé zážitky z jazdy v náročnejších podmienkach, napríklad na prírodných chodníkoch. model Kolonožka Offroad je tak vhodný aj pre náročnejších používateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vezmite si svoj Kolonožku a zažite skutočný pôžitok z jazdy.

Ako si predstaviť Kolonožku? Pripadá ako Segway, ale s niekoľkými "jemnými" rozdielmi - menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel. model Kolonožka je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené výlučne na rovnováhe jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek vzhľadom na os stĺpika, čo umožňuje jednoduché ovládanie. Všetok pohyb preto riadi sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a päty - preto Kolonožce označuje smer dopredu alebo dozadu. Rovnakým spôsobom sa môžete otočiť aj vy. Kolonožka je vhodným dopravným prostriedkom pre malých aj veľkých, toto nadčasové vozidlo jednoducho zabaví všetky generácie.

Vďaka nafukovacím kolesám je model Kolonožka Offroad prispôsobený na prekonávanie všetkých druhov terénu - nástrah lesných ciest aj mestských ulíc. Masívne nafukovacie kolesá s priemerom 25 cm sú nielen dominantou terénneho vozíka, ale aj jeho nespornou výhodou.

Až do výšok Kolonožka Offroad si hravo poradí s kopcovitým terénom. Bez problémov môžete prekonať sklon až do 15°.

model Kolonožka Offroad poháňajú dva vysoko výkonné motory s výkonom 350 W. Vďaka tomu môžete jazdiť rýchlosťou až 16 km/h.

Vydajte sa tam, kam vás srdce zavedie Vnútri stĺpika Offroad sa nachádza lítiová batéria s kapacitou 4400 mAh. Už po 2 hodinách je batéria plne nabitá a umožňuje jazdcovi prejsť s kolonožkou vzdialenosť 15 až 20 km. Samozrejme, s ohľadom na hmotnosť jazdca, štýl jazdy alebo náročnosť terénu.

Buďte videní Kolonožka Offroad je vybavený svetlami LED. Vďaka týmto dômyselne integrovaným LED diódam je vaša jazda ešte pohodlnejšia a predovšetkým bezpečnejšia.

Ľahko prenosné. Ku každému Kolonožce je zdarma dodávané vrecko Kolonožku z vysokokvalitného PVC. Kolonožka je tak dobre chránený pred vonkajšími vplyvmi a môžete si ho vziať všade so sebou.

Vďaka svojej pevnej a robustnej konštrukcii je model kolonožka dokonale vhodný pre ťažších jazdcov. Aj jazdci s hmotnosťou do 120 kg si môžu užiť skvelú jazdu. Minimálna hmotnosť jazdca je najmenej 25 kg.


Inteligentný systém vyváženia Kolonožka Offroad je vybavený inteligentným systémom vyváženia. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Jazda sa určuje jednoduchým presunom hmotnosti jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho gyroskopický systém identifikuje požadovaný smer jazdy a umožňuje pohyb vpred, vzad alebo otáčanie na mieste.
Právne predpisy Kolonožka sa môžu používať na cestách v Českej republike. Osobný automobil Kolonožka nie je motorové ani nemotorové vozidlo a užívateľ tohto zariadenia sa považuje za chodca v zmysle $ 2 písm. j) zákona č. 36112000 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Technické špecifikácie Rozmery: 69 x 29 x 28 cm Doba nabíjania: 1-2 h Motor: 2x 350W/36V Maximálna rýchlosť: 16 km/h Hmotnosť: 14 kg Maximálny uhol stúpania: 15° Batéria: Li-ION Dojazd: 20 km Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg Minimálna hmotnosť jazdca: 40 kg Farba: graffiti

Súčasťou balenia je taška.