Kolonožka® Standard E5 biela

Záruka: 24 mesiacov
Cena
151,85 EUR

Výrobca

Kód produktu
4016

Kolonožka ŠTANDARD E5

VYVAŽOVACIE KOLESO BEZ RIADIDIEL

Základným variantom stĺpca je Kolonožka Standard, ktorý je vhodný pre pokročilých aj začiatočníkov. Kolonády sa v posledných rokoch stali celosvetovým hitom a mnohí ich nazývajú doslova revolúciou v doprave.

Špecifiká stĺpca® E5

Stĺp® obsahuje lítiovú batériu s kapacitou 4,4 Ah, ktorú je potrebné dobiť približne za 3 hodiny. Po úspešnom nabití môže byť maximálny dojazd až 20 kilometrov. Môžete tak ľahko a rýchlo prekonať pomerne dlhé vzdialenosti moderným, zábavným a štýlovým spôsobom

PREČO SI VYBRAŤ KOLONOSKOP E5®?

  1. lítiová batéria
  2. výkonné motory
  3. odolná základná doska

Ako si predstaviť Kolonožku?

Pripadá ako Segway, ale s niekoľkými "jemnými" rozdielmi - menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel. model Kolonožka je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené výlučne na rovnováhe jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek vzhľadom na os stĺpika, čo umožňuje jednoduché ovládanie. Všetok pohyb preto riadi sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a päty - preto Kolonožce označuje smer dopredu alebo dozadu. Rovnakým spôsobom sa môžete otočiť aj vy. Kolonožka je vhodným dopravným prostriedkom pre malých aj veľkých, toto nadčasové vozidlo jednoducho zabaví všetky generácie.

GYRO SYSTEM

Priekopníkom tejto technológie je spoločnosť Segway, ktorá ju použila vo svojom veľmi úspešnom osobnom vozidle, ktoré môžete vidieť aj v Prahe v rámci turistických prehliadok. Vyvažovací systém funguje na základe spolupráce inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Gyroskopický systém tak umožňuje jazdcovi otáčať sa na mieste, pohybovať sa dopredu alebo dozadu. Pomocou vyššie opísanej technológie dokáže systém Kolonožka rozpoznať, či je jazdec naklonený dopredu alebo dozadu, a v závislosti od jeho polohy zmeniť smer jazdy.

LEGISLATÍVA

Kolonožka sa môže používať na cestách v Českej republike. Osobný automobil Kolonožka nie je motorové ani nemotorové vozidlo a užívateľ tohto zariadenia sa považuje za chodca v zmysle $ 2 písm. j) zákona č. 36112000 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE STĹPIKOV ŠTANDARD E5

Rozmery: 58,4 x 18,6 x 17,8 cm

Čas nabíjania: 2-3 h

Motor: 2x 350W / 36V

Maximálna rýchlosť: 12 km/h

Hmotnosť: 12 kg

Maximálny uhol sklonu: 20°

Batéria: lítiová 4,4 Ah

Dosah: do 20 km

Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg

Minimálna hmotnosť jazdca: približne 35 kg

Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné