Záruka: 24 mesiacov
Cena
569,50 EUR

Výrobca

Kód produktu
5103

Pohodlný skladací bicykel so sedadlom je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá elektrický bicykel, ktorý ponúka ideálnu kombináciu pohodlia, praktickosti a štýlu. Nafukovacie kolesá, skladacia konštrukcia, 250 W motor, dojazd až 25 km. viac

Ecolo Eljet E3 Black


Ecolo Eljet E3 Black je najnovší model v našom portfóliu. Osloví všetkých, ktorí hľadajú pohodlný a praktický spôsob prepravy. Tento elektrobicykel je navrhnutý s ohľadom na tých, ktorí uprednostňujú pohodlnú jazdu bez potreby dlhého státia. Vďaka skladaciemu dizajnu a pohodlnému sedadlu je ideálnou voľbou na dochádzanie do práce, do školy alebo na relaxačné výlety do prírody.


Pohodlná jazda na každom kroku
Vozík Ecolo Eljet E3 Black je vybavený 12-palcovými nafukovacími kolesami a poskytuje výnimočne hladkú jazdu na rôznych povrchoch. Tieto nafukovacie kolesá dokážu tlmiť drobné nerovnosti na ceste, čím zabezpečujú pohodlnú a plynulú jazdu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.


Bezpečnosť na prvom mieste
Bezpečnosť je kľúčovým konštrukčným prvkom modelu Ecolo Eljet E3 Black. Jasné predné a zadné svetlá vás zviditeľnia aj za zhoršených svetelných podmienok a zvýšia vašu bezpečnosť na ceste. Pre ešte väčšiu bezpečnosť brzdenia sú k dispozícii dvojité kotúčové brzdy, ktoré zabezpečia rýchle a účinné zastavenie v každej situácii.


Skladacia konštrukcia pre jednoduchú prepravu
Napriek robustnej konštrukcii a bohatým funkciám zostáva Ecolo Eljet E3 Black neuveriteľne kompaktný a ľahko sa skladá, takže sa jednoducho prenáša a skladuje. Táto funkcia je praktická najmä vtedy, ak potrebujete vziať bicykel so sebou do auta, autobusu alebo vlaku. Ecolo sa stane vaším nepostrádateľným spoločníkom na všetkých cestách.


Technické údaje
Rozmery v rozloženom stave: 1400 x 1100 x 490 mm
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Dojazd: do 25 km
Veľkosť kolies: 12 palcov
Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg
Farba: čierna
Motor: 250 W
Hmotnosť: 14,5 kg
Kapacita batérie: 7,5 Ah
Nabíjačka: 100-240 V


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné