Elektroskúter RACCEWAY® CENTÚRY E-RETRO, biely-lesklý

Záruka: 24 mesiacov
Cena
2 105,30 EUR

Pôvodná cena
2 527,20 EUR

Ušetríte
17% (421,90 EUR)

Výrobca

Kód produktu
MOTOE-7-04

Skladom 3 kusy
3
142
ks

motor 2000W, rýchlosť 45km/h, batéria 20Ah / 60V, dojazd až 50 ( až 100km s dvoma batériami), 1x lítiová vymeniteľná batéria, led osvetlenie, diaľkové ovládanie s alarmom, nosnosť 150kg viac

Predstavte si, aké to je, keď sa potrebujete dostať cez rušné mesto, ale uviaznete v dopravnej zápche. Autá sú všade okolo vás, vždy keď sa chcete pohnúť, akoby boli proti vám, zatiaľ čo vy robíte všetko pre to, aby ste stihli dôležité stretnutie alebo udalosť načas. Už vás nebavia nekonečné kolóny, znečistenie a hluk, ktoré sú spojené s jazdou autom alebo verejnou dopravou v rušnom meste.
Tento problém je ešte horší, ak ste ekologicky zmýšľajúci a chcete znížiť svoju uhlíkovú stopu. Je ťažké nájsť riešenie, ktoré by bolo rýchle, pohodlné, ekologické a zároveň štýlové. Navyše, vzhľadom na rastúce ceny pohonných hmôt a náklady na prevádzku vozidla hľadáte aj úsporné riešenie.

A teraz si predstavte, že sa môžete ľahko, rýchlo a pohodlne pohybovať po meste bez škodlivých emisií. RACCEWAY® CENTURY E-RETRO je elektrický skúter, ktorý vám poskytne rýchly, ekologický a štýlový spôsob cestovania. Je tichý, šetrný k životnému prostrediu a je vybavený ľahko vyberateľnou lítiovou batériou, vďaka ktorej ho môžete ľahko dobíjať doma.

Mnohí naši zákazníci už zistili, že E-CENTURY je skvelým riešením pre ich každodenné dochádzanie do práce. Majú radi rýchlu a plynulú jazdu, ktorá im pomáha vyhnúť sa dopravným zápcham a šetriť čas a peniaze. Okrem toho oceňujú jeho retro dizajn a kvalitné spracovanie.

V rámci našej ponuky vám predstavujeme RACCEWAY® CENTURY E-RETRO, elektrický skúter, ktorý v sebe spája výkon a štýl. Je vybavený motorom s výkonom 2000 W, maximálnou rýchlosťou až 45 km/h a dodáva sa v retro dizajne s chrómovými doplnkami. Na jedno nabitie, ktoré trvá 5 až 6 hodín, prejdete až 50 km a na zdvojnásobenie dojazdu sú k dispozícii sloty pre dve batérie.

Ak hľadáte rýchly, ekologický a štýlový spôsob prepravy po meste, RACCEWAY® CENTURY E-RETRO je pre vás. Kontaktujte nás ešte dnes, ak chcete získať viac informácií alebo si objednať skúter. Tešíme sa, že vám pomôžeme prekonať dopravné zápchy a zmeniť spôsob cestovania.

Parametre:
- Motor: 2000 W (s maximálnym krátkodobým špičkovým výkonom do 3000 W)
- Kapacita batérie: 20 Ah s indikáciou nabitia a stavu batérie
- Napätie batérie: 60 V
- Typ batérie: lítiová
- Hmotnosť batérie: 7,5 kg
- Stúpanie: 20 stupňov
- Čas nabíjania: 5-6 hodín
- Predná brzda: hydraulická kotúčová brzda
- Zadná brzda: hydraulický kotúč
- Celková hmotnosť: 81 kg
- Nosnosť: 150 kg
- Vymeniteľná batéria: ÁNO
- Maximálna rýchlosť: 45 km/h
- Dojazd: 50 km/1 batéria, 100 km/2 batérie
- Rozmery (d x š x v): 1850 x 765 x 1065
- Rozmery riadidiel (š x v): 70 x 1040
- Sedlo (h): 780
- Veľkosť kolies: 10"/10"
- Vodičský preukaz: AM
- Počet osôb: 2

Voliteľné príslušenstvo: (nie je súčasťou dodávky )
- Predný nosič
- Zadný nosič
- Zadný nosič
Farba Biela
Napätie batérie (V) 60
Vodičský preukaz AM
Typ motora Elektro
Max. nosnosť (kg) 150
Max. rýchlosť (km/h) 45
Model CENTURY
Výkon (W) 2000
Vyberateľná batérie ÁNO
Typ motocykla Skúter