Elektroskúter RACCEWAY® MONA, modrý

Záruka: 24 mesiacov
Cena
1 303,65 EUR

Pôvodná cena
1 641,20 EUR

Ušetríte
21% (337,55 EUR)

Výrobca

Kód produktu
MOTOE-13-02

Skladom 4 a viac
8
109
ks

motor 1500W, rýchlosť 45km/h, dojazd až 59km, led osvetlenie, olovená batéria, diaľkové ovládanie s alarmom, nosnosť 150kg viac

Cítite sa byť obmedzený svojím súčasným dopravným prostriedkom? Začínate mať problémy s parkovaním a neustále sa zvyšujúcimi cenami pohonných hmôt? Cítite sa uväznení v hluku a smogu súčasnej dopravy a chcete konečne prejsť na ekologickú alternatívu, ale neviete, ako to urobiť?

Ceny pohonných hmôt stúpajú každým dňom a je len otázkou času, kedy sa doprava stane pre mnohých z nás luxusom. Okrem toho je takmer nemožné zaparkovať v centre mesta a neustále sa pohybovať v hlučnom prostredí áut je pre mnohých z nás stresujúce. Okrem toho každou kvapkou paliva, ktorú spálime, prispievame ku globálnemu otepľovaniu a znečisťovaniu našej planéty.

Je čas prejsť na elektrický skúter RACCEWAY® MONA. Je to skvelá alternatíva, ktorá vám umožní cestovať pohodlne a efektívne bez toho, aby ste museli obetovať svoje pohodlie. Elektrická kolobežka MONA vám navyše umožňuje cestovať s nulovými emisiami a tichou prevádzkou, čo je skvelý spôsob, ako prispieť k ochrane životného prostredia.

Existuje už mnoho spokojných zákazníkov, ktorí prešli na elektrický skúter MONA a úplne zmenili svoj spôsob cestovania. Už nemusia tráviť hodiny hľadaním parkovacieho miesta, nemusia sa stresovať neustále sa zvyšujúcimi cenami paliva a môžu si užívať tichú a plynulú jazdu.

Elektrická kolobežka RACCEWAY® MONA ponúka množstvo skvelých funkcií. V prvom rade je vybavený motorom s výkonom 1500 W, ktorý umožňuje dosiahnuť rýchlosť až 45 km/h. Okrem toho má 20 Ah batériu s napätím 60 V, ktorá umožňuje prejsť na jedno nabitie až 59 km. Potrebujete len vodičský preukaz AM, ktorý môžete získať vo veku 15 rokov. Ale nebojte sa, ak už máte vodičský preukaz B, C alebo D, máte na tento skúter automatický nárok.

Ak chcete slobodu a efektívnosť v doprave a zároveň chcete prispieť k ochrane životného prostredia, neváhajte a objednajte si elektrický skúter RACCEWAY® MONA. Vaša cesta k lepšej a udržateľnejšej doprave sa začína tu.

Parametre:

- 1500 W motor (s maximálnym krátkodobým špičkovým výkonom do 2000 W)
- Kapacita batérie 20 Ah
- Napätie batérie 60 V
- Typ batérie Olovená kyselina
- Stúpanie 15 stupňov
- Čas nabíjania 6-8 hodín
- Predná brzda Kotúčová brzda
- Zadná brzda Bubnová brzda
- Hmotnosť 90 kg
- Nosnosť 150 kg
- Vymeniteľná batéria NIE
- Maximálna rýchlosť 45 km/h
- Dojazd 59 km
- Rozmery (DxŠxV) 1725 x 735 x 1035
- Veľkosť kolies predné zadné 10"/10"
- Vodičský preukaz AM
- Počet osôb 2
Farba Modrá
Napätie batérie (V) 60
Vodičský preukaz AM
Typ motora Elektro
Max. nosnosť (kg) 150
Max. rýchlosť (km/h) 45
Model MONA
Výkon (W) 1500
Vyberateľná batérie NIE
Typ motocykla Skúter