Elektrická kolobežka Eljet Boxster čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
696,10 EUR

Výrobca

Kód produktu
5116

Kombinácia elegancie, pevnosti a pohodlia. Motor 350 W, nafukovacie 12-palcové kolesá, dojazd až 30 km, batéria 10 Ah, pohodlné sedadlo, kvalitné brzdy. viac

Elektrický skúter Eljet Boxster


Predstavujeme Eljet Boxster - elektrický skúter, ktorý prekonáva očakávania a posúva zážitok z jazdy na úplne novú úroveň. S vozidlom Eljet Boxster objavíte slobodu pohybu v jej najčistejšej podobe, či už idete do práce alebo na víkendové dobrodružstvo.


Elegantná a pevná konštrukcia
Eljet Boxster je vyrobený z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaručuje nielen elegantný vzhľad, ale aj výnimočnú pevnosť. Vďaka 12" nafukovacím kolesám a účinnému odpruženiu vás táto kolobežka prevedie aj tým najnáročnejším mestským terénom.


Pohodlná a bezpečná jazda
Užite si pohodlnú jazdu vďaka praktickému sedadlu a ergonomickým pogumovaným riadidlám. Bezpečnostné prvky, ako je protišmyková podložka, jasné osvetlenie LED, odrazky a klaksón, zaručujú, že vás bude na ceste vždy vidieť a počuť.


Výkonná batéria a motor
Model Eljet Boxster je poháňaný výkonným 350W motorom, ktorý umožňuje dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h a stúpať do stúpania so sklonom až 15°. S kapacitou batérie 10 Ah a dojazdom až 30 km vás Eljet Boxster nikdy nesklame.


Eljet Boxster - Vaša cesta, váš štýl
S Eljet Boxster sa stanete pánom svojej cesty. Elegantný dizajn, komfort a výkon v jednom balení - to je záväzok modelu Eljet Boxster voči vám, našim zákazníkom, ktorí hľadáte nielen dopravný prostriedok, ale aj spôsob, ako prežiť každý deň naplno. Objavujte mesto, prírodu a svoje vlastné hranice so skútrom Eljet Boxster, ktorý vám v každom okamihu poskytne slobodu.


Technické špecifikácie
Farba: čierna
Hmotnosť: 25 kg
Rozmery zloženej kolobežky: 152 x 57 x 95 cm
Rozmery balenia: 145 x 30 x 65 cm
Hmotnosť balenia: 27 kg
Maximálna nosnosť: 100 kg
Maximálna rýchlosť: 30 km/h
Maximálny uhol stúpania: 15°
Batéria: 10 Ah / 36V
Doba nabíjania: 3-5 hodín
Dojazd: do 30 km
Výkon: 350 W
Kolesá : nafukovacie 12" (palcové)
Odpruženie: áno
Výbava Predné LED svetlo: áno
Brzdový systém: zadná mechanická, predná kotúčová brzda
Zadný reflektor: áno
Klaksón / zvonček: áno
Stojan: áno


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné

Max. nosnosť (kg) 120
Max. rýchlosť (km/h) 30
Skladacie ÁNO
So sedlom ÁNO
Odpružené ÁNO
Dojazd (km) 30
Hmotnosť (kg) 27