Detská elektrická kolobežka Eljet Traffic

Záruka: 24 mesiacov
Cena
295,30 EUR

Pôvodná cena
438,75 EUR

Ušetríte
33% (143,45 EUR)

Výrobca

Kód produktu
5050

Skladom 4 a viac
6
349
ks

Vďaka robustnej konštrukcii, jednoduchému skladaniu a kompaktným rozmerom je pripravený na všetky každodenné výzvy, motor s výkonom 250 W, batéria s kapacitou 8 Ah, dojazd až 20 km. viac

Elektrický skúter Eljet TrafficElektrická kolobežka Eljet Traffic je určená pre tých, ktorí hľadajú kombináciu vysokej kvality, stability a výkonu v jednom dopravnom prostriedku. Vďaka ľahkej, ale robustnej konštrukcii, vysokokapacitnej batérii a praktickým bezpečnostným prvkom je ideálnym spoločníkom na každodenné používanie v meste aj na dlhšie cesty.


Špičková kvalita spracovania a technológie
Kolobežka Eljet Traffic sa môže pochváliť vysokokvalitným spracovaním z hliníkovej zliatiny, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Vďaka prehľadnému LED displeju máte všetky potrebné informácie na dosah ruky, zatiaľ čo vysokokapacitná 8 Ah batéria vám umožní na jedno nabitie prejsť až 20 km. Pre vašu bezpečnosť a pohodlie je kolobežka vybavená nafukovacím predným kolesom s odpružením, jasným predným svetlom a protišmykovou úpravou.


Flexibilita a výkon
Vďaka trom prevodovým stupňom a výkonu motora 250 W si Eljet Traffic ľahko poradí s rôznymi typmi terénu vrátane stúpania až do 15°. Jeho kompaktné rozmery, rýchle skladanie a jednoduchá preprava a skladovanie z neho robia ideálnu voľbu na každodenné dochádzanie do práce a voľnočasové aktivity. Robustná konštrukcia zaručuje odolnosť pri každodennom používaní, zatiaľ čo jednoduché skladanie a kompaktné rozmery uľahčujú manipuláciu a prenášanie.


Inteligentné funkcie a bezpečnosť
Inteligentný displej umožňuje sledovať úroveň nabitia batérie, počet najazdených kilometrov a nastaviť rôzne jazdné vlastnosti pre maximálnu bezpečnosť a pohodlie. Vďaka protišmykovej podložke, prednému svetlu a zadnej odrazke je jazda na kolobežke Eljet Traffic bezpečná v ktorúkoľvek dennú dobu.


Technické údaje
Farba: čierna
Hmotnosť: 12,85 kg
Materiál: hliníková zliatina
Rozmery (rozložený): 98 x 50 x 114 cm
Rozmery (zložený): 98 x 18 x 36 cm
Maximálna nosnosť:
maximálna rýchlosť: 20 - 25 km/h
Batéria: 8000 mAh / 24 V, doba nabíjania 5-7 hodín, dojazd 15-20 km
Motor: výkon 250 W
Kolesá: 8 palcov, s odpružením
Výbava: LED svetlo, zadný reflektor, stojan


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné