Elektrická kolobežka Eljet TopRider R1

Záruka: 24 mesiacov
Cena
675 EUR

Výrobca

Kód produktu
5201

Elektrický skúter s výkonným 500W motorom a pevnými 10-palcovými kolesami, 7,8 Ah batériou a dojazdom až 30 km. viac

Elektrický skúter Eljet TopRider R1


Predstavujeme vám elektrický skúter Eljet TopRider R1 - symbol dynamiky, elegancie a modernej mobility, ktorý vás bude sprevádzať na vašich cestách pri každodenných povinnostiach a dobrodružstvách. Tento špičkový skúter je výsledkom premysleného dizajnu a technológií, ktoré z neho robia ideálneho spoločníka pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí hľadajú pokročilú a bezpečnú jazdu.


Svižná a bezpečná jazda pre všetky
Model Eljet TopRider R1 je vybavený výkonným 500W motorom a pevnými 10-palcovými kolesami, ktoré zaručujú plynulú a svižnú jazdu v mestskej premávke. Kolobežka s dôrazom na bezpečnosť a odolnosť je vybavená prvotriednymi komponentmi, ktoré zaručujú bezpečný a spoľahlivý pohyb po mestských cestách a cyklotrasách.


Dlhý dojazd pre vaše dobrodružstvá
Li-Ion batéria s kapacitou 7,8 Ah poskytuje dostatok energie na jazdu až 30 km na jedno nabitie. Zažite neobmedzenú slobodu pohybu a objavujte nové miesta s istotou, že Eljet TopRider R1 je vždy pripravený na vaše dobrodružstvá. Vďaka vysokej kapacite batérie môžete s pocitom nezávislosti a bez starostí o dobíjanie objavovať mestské zákutia, prírodné parky alebo dochádzať do práce. Model Eljet TopRider R1 je navrhnutý pre maximálny výkon a spoľahlivosť, takže sa môžete vždy spoľahnúť na jeho odolnosť a dostatočný dojazd, aby ste mohli bez problémov pokračovať v ceste.


Praktickosť a kompaktnosť pre mestský život
Model Eljet TopRider R1 je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky moderného mestského života. Je ľahký a ľahko prenosný, váži len 13,5 kg, čo vám umožní kolobežku ľahko zložiť, naložiť do kufra auta alebo vziať so sebou do schodov či do výťahu.


Technické údaje:
Maximálna rýchlosť: 30 km/h
Dojazd: do 30 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg
Motor: 500 W
Batéria: 7,8 Ah
Napätie batérie: 36 V
Hmotnosť: 13,5 kg


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné