Elektrická kolobežka Eljet Topper čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
843,75 EUR

Výrobca

Kód produktu
5121

Elektrickú kolobežku Eljet Topper si zamilujete vďaka jej výkonu 800 W a dojazdu až 35 km s kapacitou batérie 10 Ah, čo z nej robí dokonalého spoločníka na všetky vaše dobrodružstvá. viac

Elektrický skúter Eljet Topper


Hľadáte adrenalínovú jazdu s nekompromisnou rýchlosťou a dlhým dojazdom? Elektrický skúter Eljet Topper je tu, aby nielen splnil, ale aj prekonal vaše očakávania. Vďaka svojmu pôsobivému výkonu sa stane vaším obľúbeným spoločníkom pri každodenných dobrodružstvách a dobrodružných výletoch. Jeho moderný dizajn a vysoká funkčnosť zaručujú, že sa stane hitom nielen medzi pokročilými jazdcami.


Výkonný motor a dlhý dojazd
Model Eljet Topper poháňa výkonný 800 W motor, ktorý na prvý pohľad sľubuje nezabudnuteľný zážitok z jazdy. Vďaka širokým 10-palcovým nafukovacím kolesám si môžete vychutnať pohodlnú a stabilnú jazdu na rôznych povrchoch. Li-Ion batéria s kapacitou 10 Ah navyše umožňuje dojazd až 35 km na jedno nabitie. Táto kombinácia výkonu a účinnosti zaručuje, že Eljet Topper je ideálnou voľbou na dlhé cesty a rýchle presuny po meste.


Rýchlosť, ktorá vás dostane
Ak je rýchlosť kľúčová, Eljet Topper vás nesklame. Dosahuje štandardnú rýchlosť 25 km/h, ale tí najodvážnejší sa môžu rozbehnúť až na úctyhodných 40 km/h. Túto rýchlosť však možno používať len na súkromných pozemkoch a mimo cestných komunikácií, vždy s ohľadom na maximálnu bezpečnosť. Vďaka schopnosti dosiahnuť takúto rýchlosť je skúter Eljet Topper skútrom, ktorý vám poskytne nezabudnuteľný adrenalínový zážitok.


Inteligentné ovládanie pre každú situáciu
Kolobežka je vybavená prehľadným displejom s dvoma ovládacími tlačidlami, ktoré umožňujú jednoduché prepínanie medzi tromi jazdnými režimami. Navyše sa vďaka intuitívnemu ovládaniu svetiel a smeroviek budete na ceste cítiť bezpečne a viditeľne v každej situácii.


Technické údaje:
Maximálna rýchlosť: 40 km/h
Dojazd: do 35 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg
Motor: 800 W
Batéria: 10 Ah
Napätie batérie: 48 V
Hmotnosť: 21,5 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné

Max. nosnosť (kg) 120
Max. rýchlosť (km/h) 40
Výkon (W) 800
Skladacie ÁNO
So sedlom NIE
Odpružené ÁNO
Dojazd (km) 35
Hmotnosť (kg) 23