Kolonožka® Standard Street E1 čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
189,80 EUR

Výrobca

Kód produktu
4047

Kolonožka Štandardné gumové kolesá Street, lítiová batéria, výkonné motory odolná základná doska funkcia Bluetooth a protišmykové nášľapy. viac

Kolonožka Street Black E1 balančné koleso bez riadidiel


Balančné bicykle bez riadidiel sa stali celosvetovým hitom a naďalej sú na čele rebríčkov predaja elektronickej mobility.
Špecifiká traktora Street Wheelbarrow Traktor Street Wheelbarrow® obsahuje lítiovú batériu s kapacitou 4 Ah, ktorú je potrebné dobiť približne za 4 hodiny. Po úspešnom nabití môže byť maximálny dojazd až 12 kilometrov.


Trvalé pripojenie
Stĺpy Street sú vybavené funkciou Bluetooth, takže si môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu prostredníctvom reproduktora zabudovaného v stĺpe Kolonožce.
Prečo si vybrať Kolonožku Street? lítiová batéria výkonné motory odolná základná doska funkcia Bluetooth protišmykové nášľapy


Ako si predstaviť Kolonožku?
Predstavte si Segway, ale s niekoľkými "jemnými" rozdielmi - menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel.
model Kolonožka je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené výlučne na rovnováhe jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek vzhľadom na os stĺpika, čo umožňuje jednoduché ovládanie. Všetok pohyb preto riadi sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a päty - preto Kolonožce označuje smer dopredu alebo dozadu. Rovnakým spôsobom sa môžete otočiť aj vy. Kolonožka je vhodným dopravným prostriedkom pre malých aj veľkých, toto nadčasové vozidlo jednoducho zabaví všetky generácie.


Gyroskopický systém
Priekopníkom tejto technológie je spoločnosť Segway, ktorá ju použila vo svojom veľmi úspešnom osobnom vozidle, ktoré je možné vidieť aj v Prahe v rámci turistických prehliadok. Vyvažovací systém funguje na základe spolupráce inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Gyroskopický systém tak umožňuje jazdcovi otáčať sa na mieste, pohybovať sa dopredu alebo dozadu. Pomocou vyššie opísanej technológie dokáže systém Kolonožka rozpoznať, či je jazdec naklonený dopredu alebo dozadu, a v závislosti od jeho polohy zmeniť smer jazdy.


Legislatíva
Kolonožka sa môže používať na cestách v Českej republike. Osobný automobil Kolonožka nie je motorové ani nemotorové vozidlo a užívateľ tohto zariadenia sa považuje za chodca v zmysle $ 2 písm. j) zákona č. 36112000 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.


Technické špecifikácie:
Veľkosť kolies: 6,5 palca
Batéria: 36V / 4A Li-Ion
Nabíjačka: 42V/1A
Maximálna rýchlosť: 12 km/h
Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg
Minimálna hmotnosť jazdca: približne 35 kg
Čas nabíjania: 4 h
Dojazd: 12 km
Rozmery balenia: 25 x 25 x 64 cm
Rozmery traktora: 18 x 18 x 62 cm
Hmotnosť: 13 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné