Kolonožka® Standard Chrome silver APP

Záruka: 24 mesiacov
Cena
189,80 EUR

Výrobca

Kód produktu
4207

S aplikáciou Standard APP držíte krok s dobou a zároveň si užívate voľnosť pohybu, výkonné motory s výkonom 350 W, batériu s kapacitou 4,4 Ah a mobilnú aplikáciu. viac

Kolonožka Štandardný APP


Pre všetkých milovníkov inovácií a technologického pokroku je tu aplikácia Kolonožka Standard APP. Tento moderný balančný bicykel je ideálny pre všetky vekové kategórie a úrovne skúseností, od začiatočníkov až po skúsených jazdcov, ktorí ocenia možnosť priameho prepojenia s jazdou prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie. Pomocou tejto aplikácie môžete sledovať a nastavovať rýchlosť, spotrebu energie a stav batérie, čím získate úplnú kontrolu nad jazdou.


Inteligentné funkcie a konektivita
APP Kolonožka Standard sa môže pochváliť nielen nadčasovým dizajnom a funkciami, ale aj bezproblémovým pripojením Bluetooth k mobilnému telefónu alebo tabletu. Pomocou aplikácie si môžete jazdu úplne prispôsobiť svojim potrebám a preferenciám.


Výkon a dojazd
Výkon zabezpečujú dva výkonné 350W motory, ktoré umožňujú jazdu rýchlosťou až 16 km/h a stúpanie so sklonom až 25°. Vďaka rýchlemu dobíjaniu za 1,5 hodiny a dojazdu až 20 km vás batéria Kolonožka dopraví kamkoľvek budete potrebovať. Vďaka kompaktným rozmerom a hmotnosti 12 kg ho môžete ľahko prenášať v priloženej taške.


Batéria a výdrž
Kolonožka Štandardné APP je vybavené kvalitnou lítiovou batériou s kapacitou 4,4 Ah, ktorá zaručuje dlhý čas jazdy a minimálny čas nabíjania. Táto jazda je jednoducho stvorená pre tých, ktorí chcú zažiť pohyb po meste novým a vzrušujúcim spôsobom.


Inteligentný systém vyváženia:
Kolonožka je vybavený inteligentným systémom vyváženia. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Jazda sa určuje jednoduchým presunom hmotnosti jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho gyroskopický systém identifikuje požadovaný smer jazdy a umožňuje pohyb vpred, vzad alebo otáčanie na mieste.


Technické špecifikácie:
Rozmery: 58,4 x 18,6 x 17,8 cm

Motor: 2x 350W / 36V
Maximálna rýchlosť: 16 km/h
Hmotnosť: 12 kg
Maximálny uhol stúpania: 25°
Batéria: lítiová
Dojazd: do 20 km
Maximálna nosnosť: 120 kg
Minimálna hmotnosť jazdca: cca 35 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné