Kolonožka® Cross Lightning

Záruka: 24 mesiacov
Cena
286,85 EUR

Výrobca

Kód produktu
4114

Skladom 4 a viac
71
227
ks

Balančné koleso bez riadidiel s veľkými 10-palcovými kolesami je vybavené dvoma 350 W motormi a lítiovou batériou s kapacitou 4,4 Ah s dojazdom až 20 km. Maximálna rýchlosť 16 km/h a pripojenie Bluetooth zaručujú pohodlnú a zábavnú jazdu. viac

Kolonožka Kríž


Kolieska typu Cross® sú ideálnym modelom pre náročnejších používateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen po rovných cestách. Vďaka 10-palcovým nafukovacím kolesám sú určené na jazdu po rovnom povrchu aj v miernom teréne. Vzduch v pneumatikách tlmí koleso Kolonožka®, takže môžete zvládnuť aj náročnejšie prostredie, napríklad mierne nerovný chodník alebo mestské ulice. Hoverboard je viac ako len jazda - je to zážitok. Ovládanie kolobežky je intuitívne, založené na pohybe a rovnováhe jazdca. Srdcom kolonožky je gyroskopický systém, ktorý umožňuje okamžité reakcie na zmeny polohy jazdca a plynulé zatáčanie a otáčanie na mieste.


Na cestách s nafukovacími kolesami
Získajte kontrolu nad terénom vďaka veľkým 10-palcovým nafukovacím kolesám! Vychutnajte si hladkú a pohodlnú jazdu vďaka výnimočnej odolnosti a tlmeniu nárazov. Pre jazdcov, ktorí chcú pohodlie bez kompromisov a slobodu pri zdolávaní výziev na každej ceste, a to všetko v pohodlí bez nežiaducich otrasov.


Kľúčové vlastnosti invalidného vozíka Cross
- Vysoko výkonný balančný systém pre maximálnu stabilitu a bezpečnú jazdu
- Integrovaná lítiová batéria s kapacitou 4,4 Ah pre dojazd až 20 km po 3 hodinách nabíjania
- Pripojenie Bluetooth na prehrávanie hudby priamo z vozíka vďaka zabudovanému reproduktoru
- Protišmykové stúpadlá pre bezpečný pohyb
- Odolná konštrukcia a výkonné motory pre dlhodobú spoľahlivosť


Inteligentný systém vyváženia
Kolonožka je vybavený inteligentným systémom vyváženia. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Jazda sa určuje jednoduchým presunom hmotnosti jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho gyroskopický systém identifikuje požadovaný smer jazdy a umožňuje pohyb vpred, vzad alebo otáčanie na mieste.


Výkon na prvom mieste
Vysokokvalitné komponenty vrátane výkonných motorov a základných dosiek zaručujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť krížového stĺpa. Tieto vozíky sú navrhnuté tak, aby boli spoľahlivým partnerom a poskytovali používateľom bezkonkurenčný výkon a spoľahlivosť.


Užívajte si jazdu štýlovo
Elegantný a štýlový vzhľad je hlavnou pýchou tohto vozidla Colonnade. Preto bude tento Kolonožka pýchou svojho používateľa. Kolonožka je vhodným modelom pre tých, ktorí očakávajú, že ich Colonnade prekoná dlhú vzdialenosť za relatívne krátky čas vo veľkom štýle a zároveň zaujme svoje okolie nielen svojím umením, ale aj hravým dizajnom vozidla.


Technické špecifikácie krížového stĺpa:
- Rozmery: 69 x 29 x 28 cm
- Čas nabíjania: 2-3 hodiny
- Motor: 2x 350W
- Maximálna rýchlosť: 16 km/h
- Hmotnosť: 14 kg
- Maximálny uhol sklonu: 15°
- Batéria: lítiová 4,4 Ah
- Dosah: do 20 km
- Maximálna nosnosť: 120 kg
- Minimálna nosnosť: približne 40 kg
- Bluetooth: Áno


Kolonožka Cross je ideálny pre každého, najmä pre skúsenejších jazdcov. Ponúka nielen zábavu, ale aj praktickú a pohodlnú alternatívu na krátke i dlhšie cesty. Staňte sa súčasťou mobility budúcnosti so stĺpovým krížom.


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné