Kolonožka® Standard E1 ružová

Záruka: 24 mesiacov
Cena
219,35 EUR

Výrobca

Kód produktu
4009

Kolonožka Štandardná, základná verzia hoverboardu, 2x 350 W motory, základná doska Taotao a pripojenie bluetooth viac

Kolonožka ružová STANDARD


Odolné motory Changhong a základná doska Taotao najvyššej kvality. Základným variantom Kolonožiek je Kolonožka Standard, ktorá je vhodnou variantou ako pre pokročilých, tak pre úplných začiatočníkov. Kolonády sa v posledných rokoch stali celosvetovým hitom a mnohí ich považujú za revolúciu v doprave.


Čo dokáže Kolonožka Standard Pink?
Tento štýlový balančný bicykel dokáže jazdiť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu (pre porovnanie, táto rýchlosť zodpovedá rýchlemu behu).
Dovážame len tie najvýkonnejšie motory, ktoré sa vyrábajú pre všetky typy kolonožiek. Tento typ je poháňaný dvoma 350W motormi, ktoré umožňujú jazdcovi prekonať sklon až do 25°. Je ideálny pre mladých aj starších, začiatočníkov aj pokročilých. Jeho hmotnosť je 12 kilogramov a maximálna nosnosť 120 kilogramov. Minimálna hmotnosť jazdca je odporúčaná 35 - 40 kg, avšak Kolonožku zvládnu aj jazdci s nižšou hmotnosťou, záleží na individuálnych schopnostiach každého jazdca.


Batéria a výkon
Vnútri sa nachádza lítiová batéria s kapacitou 4,4 Ah, ktorá je pripravená na použitie po menej ako 2 hodinách nabíjania. Po úspešnom nabití má dojazd až 20 kilometrov, čo jazdcovi umožňuje prekonať dlhú vzdialenosť za pomerne krátky čas zábavným, moderným a štýlovým spôsobom.


Ako si predstaviť Kolonožku?
Predstavte si Segway, ale s niekoľkými "jemnými" rozdielmi - menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel.
model Kolonožka je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené výlučne na rovnováhe jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek vzhľadom na os stĺpika, čo umožňuje jeho jednoduché ovládanie. Všetok pohyb teda riadi sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a päty - to určuje smer dopredu alebo dozadu. Rovnakým spôsobom sa môžete otočiť aj vy.
Kolonožka je vhodným dopravným prostriedkom pre malých aj veľkých, toto nadčasové vozidlo jednoducho zabaví všetky generácie


Technické špecifikácie:
Rozmery: 58,4 x 18,6 x 17,8 cm
Čas nabíjania: 1,5 h
Motor: 2x 350 W / 36 V
Maximálna rýchlosť: 15 km/h
Hmotnosť: 12 kg
Maximálny uhol stúpania: 25°
Batéria: lítiová
Dojazd: 8-10 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg
Minimálna hmotnosť jazdca: cca 35 kg
Farba: ružovápoznámka: obrázky produktov sú len ilustračné