Rôzne moto doplnky a príslušenstvo môžu násobiť pôžitok aj komfort z jazdy. Radi by ste sa preháňali na elektromotorke či elektroskútra , ale máte obavy, že pre praktické využitie vám bude chýbať dostatok úložného priestoru? Strachuje sa zbytočne. Váš stroj si totiž kedykoľvek môžete dovybaviť nosičom a prídavným kufrom na skúter , ktorý vám časť problémov s uložením helmy, nákupu či drobných vecí vyrieši. Veľmi obľúbeným príslušenstvom sú ......
Rôzne moto doplnky a príslušenstvo môžu násobiť pôžitok aj komfort z jazdy. Radi by ste sa preháňali na elektromotorke či elektroskútra , ale máte obavy, že pre praktické využitie vám bude chýbať dostatok úložného priestoru? Strachuje sa zbytočne. ......

Rôzne moto doplnky a príslušenstvo môžu násobiť pôžitok aj komfort z jazdy. Radi by ste sa preháňali na elektromotorke či elektroskútra , ale máte obavy, že pre praktické využitie vám bude chýbať dostatok úložného priestoru? Strachuje sa zbytočne.

Váš stroj si totiž kedykoľvek môžete dovybaviť nosičom a prídavným kufrom na skúter , ktorý vám časť problémov s uložením helmy, nákupu či drobných vecí vyrieši. Veľmi obľúbeným príslušenstvom sú uzamykateľné Motokufre vyrobené z odolného plastu, ktoré sa inštalujú na zadný nosič skútru či motorky. U týchto kufrov máte istotu, že vydrží všetky rozmary počasia a na rozdiel od látkových tašiek vám nikdy nepremoknú.

V našom sortimente príslušenstva a doplnkov k elektrickým skútrom nájdete náhradné batérie k elektrickým skútrom RACCEWAY (ako olovené, tak lítiové batérie), ďalej samostatné zadné nosiče a prídavné zadné kufre ku vybraným modelovým radom elektroskútre RACCEWAY. Voliť môžete z mnohých dostupných dizajnov.

Zobrazit více
Zobrazit méně