Ako vybrať elektroskuter

Poradňa

Neviete si rady s výberom? Prípadne hľadáte odpoveď, ktorá súvisí s používaním našich výrobkov? Ste na správnom mieste.

 

  ako vybrať elektroskúter Ako vybrať elektroskúter

Už vás nebaví dopravovať sa do práce prepchatou MHD alebo hľadať parkovacie miesto pri supermarkete? Jednoduchým riešením sú elektroskútre, ktoré nezaťažia vaše vrecko a zároveň sú ekologickým dopravným prostriedkom.

V článku sa dozviete, podľa akých parametrov sa pri výbere elektrického skútra orientovať a že existujú aj verzie, pri ktorých nepotrebujete vodičák.

Čítať ďalej

 

 

 

  Ako vybrať kufor na skúter Ako vybrať kufor na skúter

Kufor na motorku je nevyhnutným doplnkom každého motoristu a platí to aj pre majiteľov skútrov. Ktoré druhy kufrov môžeme nájsť na súčasnom trhu a ako si vybrať ten správny?

V článku sa dozviete, podľa akých parametrov sa pri výbere kvalitného kufra na skúter orientovať a že v mnohých prípadoch nie je dobré sa pozerať len na cenu, keď chcete, aby vám kufor nejakú dobu vydržal. Článok poradí aj s výberom  motokufra.

Čítať ďalej

 

 

 

Ako vybrať helmu na skúter  Ako vybrať helmu na skúter

Zvažujete nákup nové helmy na skútr či motorku? Nebo jste koupili nový skútr a prostě novou přilbu potřebujete? Pak čtěte dál.

Kupovat novou helmu na motorku není jen tak. Je potřeba si ujasnit, jaký typ přilby potřebujete - integrální, otevřenou apod. Z jakého materiálu má být přilba zhotovena a samozřejmě na co si dát při výběru přilby na skútr či babetu pozor. To vše se dozvíte v článku.

Číst dále