Motoe

Sme e-shop zameraný na ekologické osobné dopravné prostriedky, ako sú elektrické skútre, fichtle, a elektormotorky. Pomôžeme Vám ľahko a lacno cestovať za rodinou, za kamarátmi, za prácou, za zábavou, skrátka kamkoľvek, kam je to pre vás pešo ďaleko a autom ísť nechcete alebo nemôžete. Minimálne prevádzkové náklady, maximálnu šetrnosť k životnému prostrediu a jednoduchosť cestovania vás prinúti doslova sa zamilovať do našich elektromotoriek a elektroskútrov. Príďte sa presvedčiť na nami organizované skúšobné jazdy alebo priamo k nám.

NAŠA ZNAČKA RACCEWAY

Po viac ako 25 rokoch skúseností v športovom odvetví na českom i európskom trhu Vám predstavujeme novú značku, ktorá Vás bude sprevádzať na cestách. Elektromotorkami a elektroskútrami značky RACCEWAY vznikli z našej túžby dať ľuďom kvalitnú, pohodlnú a cenovo dostupnú alternatívu dopravy. A je jedno, či idete ráno do obchodu, popoludní na výlet, alebo večer za svojou láskou. Na jedno nabitie prejdete niekoľko desiatok kilometrov. Úplne bez emisií, bez hluku, ale aj bez registrácie. Skrátka bez starostí, v mnohých prípadoch dokonca bez nutnosti vodičského oprávnenia.

K zostavovaniu našich elektromotoriek a elektroskútrov používame iba najkvalitnejšie komponenty od svetových výrobcov. Dbáme na kvalitu, ale zároveň na finančnú dostupnosť. Naše modely neustále zdokonaľujeme a vyvíjame nové. Sme tím nadšencov, ktorí berú svoju prácu ako poslanie.

Cestovanie ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí jednoducho nabiť, nasadnúť a ísť! Príďte sa presvedčiť!

Váš tým Motoe