Ak zvažujete obstaranie prevádzkovo nenáročného a takmer bez údržbového elektrického skútra na bežné jazdenie po meste, na cesty do práce, do školy či na nákupy, môže byť pre vás e-Fichtl perfektnou voľbou. Tento rad e-skútrov od RACCEWAY patrí medzi elektroskútre bez vodičáku. E-Fichtl RACCEWAY disponuje výkonom 250 W a maximálnou rýchlosťou 25km/h Vzhľadom k tomu, že je osadený charakteristickými cyklo pedálmi, ktorými si môžete. „Prišliapnuť“ ......
Ak zvažujete obstaranie prevádzkovo nenáročného a takmer bez údržbového elektrického skútra na bežné jazdenie po meste, na cesty do práce, do školy či na nákupy, môže byť pre vás e-Fichtl perfektnou voľbou. Tento rad e-skútrov od RACCEWAY patrí medzi ......

Ak zvažujete obstaranie prevádzkovo nenáročného a takmer bez údržbového elektrického skútra na bežné jazdenie po meste, na cesty do práce, do školy či na nákupy, môže byť pre vás e-Fichtl perfektnou voľbou. Tento rad e-skútrov od RACCEWAY patrí medzi elektroskútre bez vodičáku.

E-Fichtl RACCEWAY disponuje výkonom 250 W a maximálnou rýchlosťou 25km/h Vzhľadom k tomu, že je osadený charakteristickými cyklo pedálmi, ktorými si môžete. „Prišliapnuť“, je tento skúter technicky považovaný za malý elektromoped s pomocnými pedálmi. Z toho dôvodu naň nepotrebujete vodičský preukaz.

Prakticky sa však jedná o plnohodnotný elektroskúter, s ktorým na jedno dobitie prejdete 30 až 55 km (podľa typu batérie) a môžete ho využiť úplne univerzálne - na jazdenie po meste, na nákupy, jazdu do práce a pod. Veľkou výhodou e-Fichtlu je ľahká obsluha, riadenie zvládne aj začínajúci jazdec.

Všetky modely e-skútrov z radu e-Fichtl sú automaticky vybavené zadným uzamykateľným kufrom , do ktorého sa vám vojde motocyklová helma alebo väčší nákup. Teraz už si stačí len vybrať váš obľúbený farebný dizajn.

Zobrazit více
Zobrazit méně