Kolonožka® CROSS Ranger čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
350,15 EUR

Výrobca

Kód produktu
4118

Skladom 3 kusy
3
230
ks

Hľadáte ideálny dopravný prostriedok do každého terénu? Potom je kolonožka Cross RANGER pre vás to pravé viac

Kolonožka Cross Ranger čierna


Kolieska typu Cross® sú ideálnym modelom pre náročnejších používateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen po rovných cestách. Vďaka 8,5-palcovým gumovým kolesám sú určené na jazdu po rovnom povrchu aj v miernom teréne. Vzduch v pneumatikách tlmí koleso Kolonožka®, takže môžete zvládnuť aj náročnejšie prostredie, napríklad mierne nerovný chodník alebo mestské ulice. Hoverboard je viac ako len jazda - je to zážitok. Ovládanie kolobežky je intuitívne, založené na pohybe a rovnováhe jazdca. Srdcom kolonožky je gyroskopický systém, ktorý umožňuje okamžité reakcie na zmeny polohy jazdca a plynulé zatáčanie a otáčanie na mieste.


Na cesty s masívnymi kolesami
Hľadáte ideálny dopravný prostriedok do každého terénu? Potom je kolonožka Cross RANGER pre vás to pravé. Vďaka pevnej konštrukcii a veľkým pneumatikám zvládne každú prekážku. Je prispôsobený na jazdu na všetkých druhoch povrchov, od klasického asfaltu až po prípadné dobrodružstvá v teréne.


Kľúčové vlastnosti Cross Ranger
- Vysoko výkonný systém vyváženia pre maximálnu stabilitu a bezpečnú jazdu
- Integrovaná lítiová batéria s kapacitou 4 Ah pre dojazd až 20 km po 3 hodinách nabíjania
- Protišmykové stúpadlá pre bezpečný pohyb
- Odolná konštrukcia a výkonné motory pre dlhodobú spoľahlivosť


Inteligentný systém vyváženia
Kolonožka je vybavený inteligentným systémom vyváženia. Tento systém funguje na princípe spolupráce gyroskopov a mikročipov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Jazda sa určuje jednoduchým presunom hmotnosti jazdca dopredu alebo dozadu. Na základe toho gyroskopický systém identifikuje požadovaný smer jazdy a umožňuje pohyb vpred, vzad alebo otáčanie na mieste.


Výkon na prvom mieste
Vysokokvalitné komponenty vrátane výkonných motorov a základných dosiek zaručujú vysokú odolnosť a dlhú životnosť krížového stĺpa. Tieto vozíky sú navrhnuté tak, aby boli spoľahlivým partnerom a poskytovali používateľom bezkonkurenčný výkon a spoľahlivosť.


Užívajte si jazdu štýlovo
Elegantný a štýlový vzhľad je hlavnou pýchou tohto vozidla Colonnade. Preto bude tento Kolonožka pýchou svojho používateľa. Kolonožka je vhodným modelom pre tých, ktorí očakávajú, že ich Colonnade prekoná dlhú vzdialenosť za relatívne krátky čas vo veľkom štýle a zároveň zaujme svoje okolie nielen svojím umením, ale aj hravým dizajnom vozidla.


Technické údaje:
- Rozmery: 64 x 28 x 28 cm
- Doba nabíjania: 2-3 hodiny
- Motor: 2x 300 W
- Maximálna rýchlosť: 12 km/h
- Hmotnosť: 12 kg
- Maximálny uhol stúpania: 15°
- Batéria: lítiová 4 Ah
- Dojazd: do 12 km
- Maximálna nosnosť: 100 kg
- Minimálna nosnosť: cca 40 kg
- Bluetooth: NIE


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné