Detská elektrická štvorkolka Eljet X01 biela/white

Záruka: 24 mesiacov
Cena
138,80 EUR

Výrobca

Kód produktu
4447-01

Nie je skladom Sledovať dostupnosť
Očakávaný dátum naskladnenia: 2024-09-01
0
433

Táto štvorkolka je dokonalým doplnkom pre každého malého dobrodruha, ktorý sa chce prvýkrát previezť na motorke. Ponúka kombináciu zábavy, štýlu a bezpečnosti, ktorá je pre detské hračky tejto kategórie nevyhnutná. viac

Detská elektrická štvorkolka Eljet X01


Zoznámte sa s novým prírastkom v našom sortimente - detskou elektrickou štvorkolkou Eljet X01 v elegantnej čiernej farbe. Tento model je ideálnou voľbou pre malých dobrodruhov, ktorí majú radi rýchlosť a zábavu. Štvorkolka zaujme nielen svojím moderným dizajnom, ale aj hravými farbami, ktoré deťom umožnia vyniknúť.


Atraktívny dizajn
Štvorkolka Eljet X01 kombinuje autentické remeselné spracovanie s veselými farebnými akcentmi, vďaka čomu je nielen funkčná, ale aj vizuálne atraktívna. Vytvára dokonalý dojem skutočného terénneho vozidla v dizajne vhodnom pre deti, ktoré je bezpečné a stabilné.


Výkon a bezpečnosť
Vďaka kvalitnému elektromotoru môžu deti na štvorkolke Eljet X01 dosiahnuť rýchlosť až 4,6 km/h, čo je ideálne na bezpečnú hru a prvé dobrodružstvá. Kočík je navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť a stabilitu, takže rodičia sa nemusia báť o svojich malých spolujazdcov.


Technické parametre
Batéria: 6V 4,5 Ah
Doba nabíjania: 8-12 hodín
Rozmery jazdca: 70 x 40 x 45,5 cm
Materiál: odolný plast
Rýchlosť: 2,8 - 4,6 km/h
Odporúčaný vek jazdca: od 3 rokov
Maximálna hmotnosť jazdca: 30 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné

Farba Biela
Kapacita batérie (Ah) 7
Napätie batérie (V) 6
Výkon (W) 25
Značka autíčka Eljet
Kategória vozítka štvorkolka
Typ vozítka štvorkolky