Detská elektrická štvorkolka McLaren MCL35 oranžová/orange

Záruka: 24 mesiacov
Cena
421,50 EUR

Výrobca

Kód produktu
EJ-DEA-MCL-101

Skladom 4 a viac
13
401
ks

Detská elektrická štvorkolka 2x 35W motor, batéria 12 V, 7 Ah. Revolučný dizajn inšpirovaný formulou McLaren MCL35. viac

Detská elektrická štvorkolka McLaren MCL35


Naša elektrická štvorkolka prináša do sveta detskej zábavy moderné technológie a inovácie, ktoré obohatia zážitky každého malého jazdca. Vďaka integrovanému prehrávaču MP3 a pripojeniu BLUETOOTH sa každá jazda stane interaktívnym dobrodružstvom, pri ktorom si deti môžu vychutnať svoju obľúbenú hudbu. Táto funkcia dodáva jazde na štvorkolke nový rozmer zábavy a umožňuje deťom vytvoriť si vlastný zvukový sprievod pre svoje dobrodružstvá. Kombinácia adrenalínového výkonu, bezpečnosti a možnosti prispôsobenia hudby robí z tejto štvorkolky nielen dopravný prostriedok, ale aj mobilné centrum zábavy.


Elektrická štvorkolka pre mladých jazdcov
Ak chcete svojim deťom zaobstarať perfektný darček, ktorý im prinesie nielen hodiny zábavy, ale aj pocit, že sú hviezdou každej jazdy, naša elektrická štvorkolka je ideálnou voľbou. Táto štvorkolka, inšpirovaná vzrušujúcim svetom Formuly 1 a dizajnom McLarenu MCL35, kombinuje úžasný vzhľad s výkonným pohonom a pokročilou technológiou, aby poskytla nezabudnuteľný zážitok. S rozmermi 107 cm x 71 cm x 73,50 cm a pevnou konštrukciou je pripravený na každú výzvu.


Adrenalínový výkon a moderné technológie
Vďaka dvom 35W motorom a elektrickému pohonu môžu deti zažiť adrenalínovú jazdu rýchlosťou 3 až 6 km/h. Táto štvorkolka je vybavená svetlami LED a prehrávačom MP3 s pripojením BLUETOOTH, vďaka čomu môžu deti počas jazdy počúvať svoju obľúbenú hudbu, ktorá im na každom kroku prináša zábavu.
Bezpečnosť detí je našou prioritou, preto je štvorkolka vyrobená z vysokokvalitných materiálov a vybavená odpružením na zadnej náprave pre pohodlnú jazdu aj na nerovnom teréne. Táto štvorkolka je vhodná pre deti od 3 do 8 rokov a poskytuje stabilnú a bezpečnú jazdu pre jazdcov s hmotnosťou do 30 kg.


Výhody modernej technológie
Naša elektrická štvorkolka prináša do sveta detskej zábavy moderné technológie a inovácie, ktoré obohatia zážitky každého mladého jazdca. Vďaka integrovanému prehrávaču MP3 a pripojeniu BLUETOOTH sa každá jazda stane interaktívnym dobrodružstvom, pri ktorom si deti môžu vychutnať svoju obľúbenú hudbu alebo audioknihy.


Technické parametre a rozmery:
Farba: Oranžová
Batéria: 12 V / 7 Ah
Motor: 2x 25 W
Materiál: Plast
Rýchlosť: 3-6 km/h
Odporúčaný vek: 3-8 rokov
Nosnosť: 30 kg
Rozmery štvorkolky: 107 cm x 71 cm x 73,50 cm


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné

Farba Oranžová
Kapacita batérie (Ah) 7
Napätie batérie (V) 12
Výkon (W) 70
Značka autíčka McLaren
Kategória vozítka štvorkolka
Typ vozítka štvorkolky