Detské elektrické auto Audi Q8 biela

Záruka: 24 mesiacov
Cena
320,20 EUR

Výrobca

Kód produktu
4420

Skladom 4 a viac
6
250
ks

Vstúpte do sveta automobilovej elegancie 2x 35W motor, 12 V batéria, 4,5 Ah, autentický dizajn, luxusný vzhľad. Skvelý spoločník pre malých motoristov. viac

Detský elektromobil Audi Q8


Vstúpte do sveta automobilovej elegancie s elektrickým autíčkom na hranie Audi Q8, ktoré sa môže pochváliť sofistikovaným luxusným dizajnom a prémiovými funkciami vhodnými pre malých šampiónov vo veku 3-8 rokov. Tento model prináša nielen potešenie z jazdy, ale aj pocit prestíže a štýlu, ktorý je typický pre značku Audi.


Prečo vybrať Audi Q8 pre svoje dieťa?
- Luxusný dizajn: auto je vernou kópiou skutočného Audi Q8, vrátane autentických tvarov svetlometov a moderných úprav sedadiel, otváracích dverí a pôsobivých kolies, ktoré mu dodávajú realistický charakter.
- Pozornosť venovaná detailom: prehľadná palubná doska so vstupom USB na prehrávanie hudby, klaksón a nožný pedál na ovládanie rýchlosti poskytujú pohodlný a realistický zážitok z jazdy.
- Bezpečnosť a kontrola: Diaľkové ovládanie 2,4 GHz umožňuje rodičom udržiavať kontrolu nad jazdou, zatiaľ čo integrované svetlá a hudobný prehrávač s ovládaním hlasitosti zabezpečujú bezpečnosť a zábavu.


Špičkové komponenty, ktoré uspokoja každého malého pilota:
- Duálny výkon: S dvoma 35W motormi (spolu 70W) je vozidlo pripravené na rôzne dobrodružné výlety.
- Spoľahlivá výdrž: 12V/4,5Ah batéria poskytuje dlhé hodiny radosti z jazdy bez častého dobíjania.
- Variabilita rýchlosti: Rýchlosť 3-7 km/h a systém tlmičov nárazov zabezpečujú plynulú a bezpečnú jazdu, zatiaľ čo biela farba a elegantné rozmery 108 x 66 x 55 cm robia z tohto modelu očarujúcu hračku.
- Nosnosť do 30 kg: Starostlivo navrhnuté autíčko z odolného plastu ľahko unesie deti s hmotnosťou do 30 kg, pričom celková hmotnosť vozidla je 21 kg, čo zaručuje stabilitu a bezpečnosť.


Jednoduché nabíjanie pre neustále dobrodružstvo:
Audi Q8 je vybavené systémom jednoduchého nabíjania. Vďaka inteligentnému systému nabíjania možno batériu dobíjať priamo vo vozidle, čo šetrí čas rodičov a uľahčuje údržbu. Táto funkcia zaručuje, že vozítko je vždy pripravené na ďalšie dobrodružstvo, kedykoľvek má vaše dieťa chuť objavovať.


Detské elektrické autíčko Audi Q8 ponúka nielen skvelú zábavu, ale je aj dôležitým krokom k rozvoju motorických schopností a zmyslu pre samostatnosť vášho dieťaťa. Doprajte svojmu malému šampiónovi možnosť pocítiť radosť a hrdosť z vlastníctva vozidla, ktoré je rovnako výkonné a štýlové ako jeho dospelý náprotivok. Nečakajte, objednajte si ju teraz a buďte svedkami toho, ako sa tvár vášho dieťaťa rozžiari šťastím a vzrušením pri každej jazde!


Technické špecifikácie
Farba: biela
Batéria: 12V / 4,5Ah
Motor: 2x 35 W
Hmotnosť: 21 kg (balenie: 24,5 kg)
Materiál: plast
Rozmery: 108 x 66 x 55 cm (balenie: 110 x 58 x 41 cm)
Rýchlosť: 3-7 km/h
Odporúčaný vek: 3-8 rokov
Nosnosť: 30 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Farba Biela
Kapacita batérie (Ah) 4,5
Napätie batérie (V) 12
Výkon (W) 70
Značka autíčka Audi
Kategória vozítka SUV
Typ vozítka autá