Detské elektrické auto Bentley EXP 12 čierna/black

Záruka: 24 mesiacov
Cena
231,60 EUR

Pôvodná cena
252,70 EUR

Ušetríte
8% (21,10 EUR)

Výrobca

Kód produktu
4407-01

Skladom 4 a viac
16
411
ks

Pre malých majstrov volantu s veľkými snami ! Vstúpte do sveta športových vozidiel 2x 35W motor, 12 V batéria, 4,5 Ah, autentický luxusný vzhľad, akoby originálu z oka vypadol. Skvelý spoločník pre malých pretekárov. viac

Detské elektrické autíčko Bentley EXP 12


Predstavujeme detský elektromobil Bentley EXP 12, ktorý je nielen špičkovou zmenšeninou slávneho luxusného vozidla, ale aj moderným elektromobilom pre najmenších. V tomto jednomiestnom autíčku určenom pre deti vo veku 3-8 rokov môžu vaše deti zažiť bezpečnú a štýlovú jazdu a zároveň sa naučiť o ekologickej doprave.


Prečo vybrať Bentley EXP 12 pre svoje dieťa?
- Ekologická jazda:

- Luxusný a autentický dizajn: vozidlo sa môže pochváliť verným dizajnom skutočného Bentley vrátane autentických tvarov svetlometov, moderných úprav sedadiel a otváracích dverí, ktoré podčiarkujú jeho exkluzivitu.
- Elektrické vozidlo je ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí chcú svojim deťom odovzdať lásku k prírode a technológiám Pokročilé funkcie: Vďaka hudobnému prehrávaču (MP3, USB), ovládaniu hlasitosti hudby, LED svetlám a ukazovateľu stavu nabitia batérie ponúka toto auto skvelé možnosti zábavy a interaktivity.


Špičkové komponenty, ktoré uspokoja každého malého pilota:
- Silný výkon: s dvojicou 35W motorov (spolu 70W) poskytuje autíčko silný ťah na dobrodružstvá v záhrade alebo na ihrisku.
- Spoľahlivý spoločník: batéria 12V/4,5Ah zaručuje dlhotrvajúcu zábavu a jednoduché dobíjanie, takže vaše dieťa môže objavovať svet okolo seba bez zbytočných prestávok.
- Bezpečná rýchlosť: Rýchlosť 3-7 km/h je dostatočná na vzrušujúce zážitky, ale bezpečná pre vaše dieťa.
- Nosnosť do 30 kg: Starostlivo navrhnuté autíčko vyrobené z kvalitného plastu unesie deti až do hmotnosti 30 kg, pričom celková hmotnosť vozidla je 14,5 kg, takže sa s ním ľahko manipuluje a je bezpečnejšie.


Jednoduché nabíjanie pre neustále dobrodružstvo:
Bentley EXP 12 je vybavený systémom jednoduchého nabíjania. Vďaka inteligentnému systému nabíjania možno batériu dobíjať priamo vo vozidle, čo šetrí čas rodičov a uľahčuje údržbu. Vďaka tejto funkcii je vozidlo vždy pripravené na ďalšiu ekologickú jazdu.


Detské elektrické autíčko Bentley EXP 12 je dokonalým vozidlom pre malých pretekárov, ktorí sa chcú nielen zabávať, ale aj učiť o udržateľnej doprave. Vďaka svojmu luxusnému vzhľadu, pokročilým funkciám a bezpečnému výkonu je to ideálne prvé auto pre každého malého šampióna. Nečakajte a objednajte si ho teraz, aby sa tvár vášho dieťaťa rozžiarila šťastím pri každej jazde na tomto štýlovom elektrickom autíčku!


Technické špecifikácie:
Farba: čierna
Batéria: 12 V / 4,5 Ah
Motor: 2x 35 W
Hmotnosť: 14,5 kg (balenie: 16,5 kg)
Materiál: plast
Rýchlosť: 3-7 km/h
Rozmery: 108 x 60 x 43 cm (balenie: 109 x 57 x 28 cm)
Odporúčaný vek: 3-8 rokov
Nosnosť: 30 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Farba Čierna
Kapacita batérie (Ah) 4,5
Napätie batérie (V) 12
Výkon (W) 70
Značka autíčka Bentley
Kategória vozítka superšport
Typ vozítka autá