Detské elektrické vozítko Minibike Eljet Rodeo čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
350,15 EUR

Výrobca

Kód produktu
5107

Skladom 4 a viac
36
356
ks

Elektrický minibike je ideálny darček pre každé aktívne dieťa, ktoré miluje dobrodružstvo. S jeho pomocou môžu vaše deti bezpečne skúmať okolie, zlepšovať svoje zručnosti a užívať si hodiny zábavy vonku. viac

Elektrický minibike Eljet Rodeo čierny


Ak hľadáte elektrické vozidlo, ktoré vašim deťom poskytne hodiny zábavy na čerstvom vzduchu a zároveň im umožní užiť si jazdu bez potreby neustáleho odrážania, Minibike je skvelou voľbou. Vďaka 100 W elektromotoru môžu deti ľahko dosiahnuť rýchlosť až 15 km/h, čo zaručuje vzrušujúcu jazdu. Vďaka dojazdu až 8 km si môžu užívať dlhé cesty bez obáv z predčasného návratu domov kvôli nabíjaniu. A ak sa batéria vybije, môže sa používať aj ako normálne odrážadlo.


Naučte svoje dieťa udržiavať rovnováhu
Minibike Eljet Rodeo je nielen zárukou zábavy, ale pomáha deťom naučiť sa udržiavať rovnováhu, čo je skvelá príprava na jazdu na klasickom bicykli. Schopnosť citlivo ovládať plynovú rukoväť tiež rozvíja ich motorické schopnosti a podporuje rozvoj zručností potrebných pre budúcu jazdu.


Štýlové a bezpečné
Štýlová čierna farba a kvalitná robustná konštrukcia zabezpečia, že vaše dieťa bude na minibiku Eljet Rodeo nielen v bezpečí, ale aj stredobodom pozornosti. Je navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť, je stabilné a vďaka kvalitnej lítiovej batérii patrí medzi naše najlepšie detské vozidlá. S maximálnou nosnosťou 50 kg je vhodný pre širokú vekovú kategóriu detí.


Technické špecifikácie
- Maximálna rýchlosť: do 15 km/h
- Dojazd: do 8 km
- Maximálna hmotnosť jazdca: 50 kg
- Motor: 100 W
- Batéria: 2 Ah, 24 V
- Hmotnosť: 8 kg
- Rozmery minibicykla: 55 x 15 x 93 cm
- Rozmery balenia: 22 x 46 x 84 cm


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Farba Čierna
Kapacita batérie (Ah) 2
Napätie batérie (V) 24
Výkon (W) 100
Značka autíčka Eljet
Kategória vozítka vozítko
Typ vozítka motorky