Detské elektrické auto Volkswagen Beetle biela/white

Záruka: 24 mesiacov
Cena
210,55 EUR

Výrobca

Kód produktu
EJ-DEA-VW-101

Skladom 4 a viac
8
408
ks

Pre malých vodičov so zmyslom pre štýl a tradíciu! 2x 25W motor, 12 V batéria, 4,5 Ah. viac

Detské elektrické auto Volkswagen Beetle


Zoznámte sa s detským elektrickým autíčkom Volkswagen Beetle, ktoré prináša legendárny dizajn a štýlové detaily tohto ikonického vozidla do sveta detských hračiek. Tento model v licencii Volkswagen je určený pre deti vo veku 3-8 rokov a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zažiť radosť z jazdy v aute, ktoré je synonymom automobilovej tradície.


Prečo vybrať pre svoje dieťa Volkswagen Beetle?
- Autentický a štýlový dizajn: vozidlo odráža jedinečný tvar a charakteristické detaily slávneho Volkswagenu Beetle, čo zaručuje, že vaše dieťa bude stredobodom pozornosti na každom ihrisku.
- Bezpečnosť a kvalita: toto vozidlo je vyrobené z vysokokvalitných a certifikovaných materiálov a je nielen bezpečné, ale aj spoľahlivé, čo je pre rodičov vždy prioritou.


Špičkové komponenty, pre malých vodičov:
- Pohodlné ovládanie: s dvoma 25W motormi a 12V 4,5Ah batériou si vaše dieťa užije dostatok výkonu a dlhotrvajúcu jazdu, a to všetko s pocitom skutočnej jazdy.
- Zábavné funkcie: autíčko je vybavené rádiom s pripojením Bluetooth, ktoré umožňuje deťom počúvať hudbu, vďaka čomu je každá jazda príjemnejšia.
- Bezpečná rýchlosť: s rýchlosťou 2-3 km/h je autíčko ideálne na bezpečné prvé kroky vášho malého vodiča k osvojeniu si vodičských zručností.


Jednoduché ovládanie pre nekonečnú zábavu:
Volkswagen Beetle je vybavený 2,4 GHz diaľkovým ovládaním, ktoré umožňuje rodičom mať vozidlo pod kontrolou a zároveň deťom poskytuje slobodu a radosť zo samostatnej jazdy.


Detské elektrické autíčko Volkswagen Beetle je nielen skvelou hračkou, ale zohráva aj dôležitú úlohu pri rozvoji motorických schopností a zmyslu pre štýl vášho dieťaťa. Vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu, bezpečným jazdným vlastnostiam a kvalitnému spracovaniu je ideálnym prvým vozidlom pre každého mladého vodiča so zmyslom pre tradíciu. Nečakajte a objednajte si ju teraz, aby ste mohli sledovať, ako sa tvár vášho dieťaťa rozžiari šťastím a hrdosťou pri každej jazde!


Technické špecifikácie
Farba: biela
Batéria: 12 V / 4,5 Ah
Motor: 2x 25 W
Materiál: plast
Rýchlosť: 2-3 km/h
Rozmery balenia:98x51x28 cm
Odporúčaný vek: 3-8 rokov
Nosnosť: 30 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Farba Biela
Kapacita batérie (Ah) 4,5
Napätie batérie (V) 12
Výkon (W) 50
Značka autíčka Volkswagen
Kategória vozítka klasické
Typ vozítka autá