Detské elektrické auto BMW i8 Coupe biela/white

Záruka: 24 mesiacov
Cena
294,90 EUR

Výrobca

Kód produktu
4419-02

Skladom 4 a viac
10
418
ks

Predstavujeme detské autíčko. Ide o jednomiestne detské elektrické vozidlo. Vozidlo je výnimočné svojím autentickým "dospelým" dizajnom. Má dva motory s celkovým výkonom 70 W, ktoré mu umožňujú dosiahnuť rýchlosť až 7 km/h viac

Detský elektromobil BMW i8 Coupé


Vstúpte do sveta automobilových inovácií s BMW i8 Coupé, detským elektromobilom, ktorý sa pýši autentickým dizajnom a pokročilými technológiami prispôsobenými mladým vodičom vo veku 3-8 rokov. Tento model je ideálny pre deti, ktoré chcú svoju prvú štýlovú a dynamickú jazdu.


Prečo vybrať BMW i8 Coupé pre svoje dieťa?
- Pohľad priamo z výstavnej haly:

- Detaily, ktoré robia rozdiel: Prístrojová doska s prehľadným usporiadaním, USB vstup pre prehrávanie obľúbenej hudby a nožný pedál pre intuitívne ovládanie vozidla, to všetko pre maximálne pohodlie malého vodiča.
- Vozidlo odráža sofistikovaný dizajn a aerodynamiku skutočného BMW i8 vrátane otváracích dverí a luxusných kolies, ktoré mu dodávajú realistický charakter Bezpečnosť a zábava v jednom: 2,4 GHz diaľkové ovládanie umožňuje rodičom mať vozidlo pod kontrolou, zatiaľ čo LED svetlá a hudobný prehrávač s ovládaním hlasitosti poskytujú skvelú zábavu a bezpečnosť.


Technické údaje, ktoré zaujmú každého malého fanúšika áut:
- Dvojnásobný výkon: Vďaka dvojici motorov s celkovým výkonom 70 W (2x 35 W) poskytuje toto autíčko silný ťah a istú jazdu.
- Dlhá životnosť: Vybavené batériou 12V/4,5 Ah, ktorá poskytuje dlhotrvajúcu zábavu a minimalizuje potrebu častého dobíjania.
- Variabilita rýchlosti: Deti si môžu užiť jazdu rýchlosťou 3-7 km/h, čo umožňuje bezpečné skúmanie okolia, ako aj pocit rýchlej jazdy.
- Nosnosť do 30 kg: Autíčko je starostlivo navrhnuté z odolného plastu a ľahko unesie deti do 30 kg, pričom celková hmotnosť vozidla je 16 kg, takže sa s ním ľahko manipuluje.


Jednoduché nabíjanie pre nekonečné dobrodružstvá:
BMW i8 Coupé je vybavené systémom jednoduchého nabíjania. Vďaka inteligentnému systému nabíjania môžete batériu dobíjať priamo v aute, čo je veľká výhoda pre rodičov, ktorí chcú minimalizovať údržbu a maximalizovať čas strávený s deťmi. Takže auto bude vždy pripravené na ďalšiu jazdu, kedykoľvek bude mať vaše dieťa chuť pretekať.


Elektrické vozidlo BMW i8 Coupé pre deti je dokonalým prvým vozidlom pre vaše dieťa, ktoré chce zažiť vzrušenie z jazdy a rozvíjať svoje motorické schopnosti. Ponúka nielen zábavu, ale aj možnosť naučiť sa základy samostatného pohybu v bezpečnom a kontrolovanom prostredí. Nečakajte, objednajte si ho teraz a sledujte, ako sa tvár vášho malého pilota rozžiari nadšením pri každej jazde!


Technické špecifikácie:
Farba: biela
Batéria: 12 V / 4,5 Ah
Motor: 2x 35 W
Hmotnosť: 16 kg (balenie: 20 kg)
Materiál: plast
Rýchlosť: 3-7 km/h
Rozmery: 115 x 73 x 46 cm (balenie: 115 x 59 x 31 cm)
Odporúčaný vek: 3-8 rokov
Nosnosť: 30 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Farba Biela
Kapacita batérie (Ah) 4,5
Napätie batérie (V) 12
Výkon (W) 70
Značka autíčka BMW
Kategória vozítka športové
Typ vozítka autá