Detské elektrické auto Mercedes Benz Unimog Truck - čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
387,75 EUR

Výrobca

Kód produktu
4439

Skladom 3 kusy
3
259
ks

Detské elektrické autíčko 4x 25W motor, 12 V batéria, 7 Ah, luxusný vzhľad viac

Detský elektromobil Mercedes-Benz Unimog Truck


Vstúpte do sveta automobilovej elegancie s detským elektromobilom, ktorý verne odráža pôsobivý dizajn a výkon skutočného vozidla Mercedes-Benz Unimog. Tento model je určený pre detských nadšencov vo veku 3-8 rokov a ponúka nielen štýlovú jazdu, ale aj skvelú platformu pre prvé dobrodružstvá vášho dieťaťa.


Prečo si vybrať Mercedes-Benz Unimog ako prvé auto vášho dieťaťa?
- Autentický vzhľad: starostlivo spracovaný dizajn tohto vozidla odráža prestíž a kvalitu značky Mercedes-Benz, má otváracie dvere na jednoduché nastupovanie a vystupovanie.
- Bezpečnostné prvky: vozidlo je vybavené funkčnými svetlami na lepšiu viditeľnosť a diaľkovým ovládaním s núdzovou brzdou, ktoré umožňuje rodičom mať v prípade potreby vozidlo pod kontrolou.


Technické špecifikácie, ktoré uspokoja malých motoristických nadšencov:
- Pohon všetkých štyroch kolies: štyri motory s celkovým výkonom 100 W (4x 25 W) poskytujú skvelú trakciu na rôznych povrchoch.
- Vydrží dlhé cesty: vďaka vysokokapacitnej batérii 12V/7Ah si vaše dieťa užije hodiny zábavy bez potreby častého dobíjania.
- Obmedzená rýchlosť pre bezpečnosť: rýchlosť 3-5 km/h je dostatočná na objavovanie okolia, ale bezpečná pre deti.
- Robustná konštrukcia: autíčko unesie až 30 kg, čo zaručuje bezpečnosť aj počas hravého šantenia.


Inovatívne riešenie pre jednoduché nabíjanie:
Vozidlo je vybavené inteligentným nabíjacím systémom, ktorý zabezpečuje rýchle a pohodlné nabíjanie. Batériu možno ľahko dobíjať pomocou priloženého adaptéra bez nutnosti demontáže z vozidla, čo je ideálne pre rodičov, ktorí chcú minimalizovať údržbu a čo najlepšie využiť čas strávený s deťmi. Vďaka tejto funkcii je Mercedes-Benz Unimog pripravený na ďalšiu jazdu vždy, keď má vaše dieťa chuť na malé dobrodružstvo.


Detské elektrické autíčko Mercedes-Benz Unimog je nielen skvelou zábavou, ale aj dôležitým krokom k samostatnosti a rozvoju motorických schopností vášho dieťaťa. Dajte svojmu malému vodičovi možnosť cítiť sa ako skutočný motorista za volantom vozidla, ktoré je rovnako štýlové a výkonné ako jeho dospelý náprotivok. Nečakajte, objednajte si ju teraz a buďte svedkami toho, ako sa tvár vášho dieťaťa rozžiari nadšením a šťastím pri každej jazde!


Technické špecifikácie:
Farba: čierna
Batéria: 12 V / 7 Ah
Motor: 4x 25 W
Hmotnosť: 23,3 kg
Materiál: plast
Rýchlosť: 3-5 km/h
Rozmery: 128 x 64 x 37 cm (balenie: 110 x 68 x 41 cm)
Odporúčaný vek: 3-8 rokov
Nosnosť: 30 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Farba Čierna
Kapacita batérie (Ah) 7
Napätie batérie (V) 12
Výkon (W) 100
Značka autíčka Mercedes
Kategória vozítka offroad
Typ vozítka autá