Detské elektrické auto Mercedes G63 - 6 kolies biela/white

Záruka: 24 mesiacov
Cena
337,10 EUR

Výrobca

Kód produktu
EJ-DEA-MER-101

Skladom 4 a viac
12
403
ks

Jedinečné detské autíčko so šiestimi mäkkými kolesami EVA 4x 25w motor, 12 V, 7Ah batéria. viac

Detské elektrické auto Mercedes G63


Predstavujeme detské elektrické vozidlo Mercedes G63, skutočného šampióna medzi detskými vozidlami. Tento model, inšpirovaný robustným a elegantným dizajnom Mercedesu G63, ponúka nielen silu a výkon, ale aj bezkonkurenčný štýl a luxus, ktorý by ste od vozidla tejto prestížnej značky očakávali.


Prečo si vybrať Mercedes G63 pre svoje dieťa?
- Výkon na všetky cesty: vďaka štyrom 25W elektromotorom a 12 V batérii s kapacitou 7 Ah má auto dostatok výkonu na hodiny dobrodružnej zábavy.
- Pohodlná a plynulá jazda: šesť veľkých kolies z peny EVA zabezpečuje plynulú jazdu aj na nerovnom teréne a dáva malým vodičom pocit skutočného terénneho dobrodružstva.


Technické parametre, ktoré potešia každého malého vodiča:
- Luxusné a pohodlné sedadlo:
- Zážitok z hudby: Čierne sedadlo z ekokože zvyšuje pohodlie a eleganciu interiéru vozidla: Vďaka vybaveniu hudobným panelom s MP3 prehrávačom, USB a pamäťovou kartou môžu deti počúvať svoju obľúbenú hudbu a vytvoriť si soundtrack k svojim dobrodružstvám.
- Bezpečnosť a kontrola: Diaľkové ovládanie 2,4 GHz dáva rodičom možnosť ovládať rýchlosť a smer jazdy, zatiaľ čo automatické brzdy zabezpečia bezpečné zastavenie po zošliapnutí plynového pedálu.


Jednoduché nabíjanie pre nekonečné dobrodružstvá:
Mercedes G63 je vybavený systémom jednoduchého nabíjania. Vďaka priloženej nabíjačke možno batériu dobíjať priamo v aute, čo rodičom šetrí čas a uľahčuje údržbu. Vďaka tejto funkcii je rover vždy pripravený na ďalšie dobrodružstvo.


Detské elektrické autíčko Mercedes G63 je nielen skvelou hračkou, ale zohráva aj dôležitú úlohu pri rozvoji motorických schopností a zmyslu pre samostatnosť vášho dieťaťa. Vďaka atraktívnemu vzhľadu, výkonným motorom, mäkkým kolesám EVA a bezpečným jazdným vlastnostiam je ideálnym prvým vozidlom pre každého mladého vodiča s veľkými ambíciami. Nečakajte a objednajte si ju teraz, aby ste mohli sledovať, ako sa tvár vášho dieťaťa rozžiari šťastím a vzrušením pri každej jazde!


Technické údaje:
Farba: biela

Batéria: 12 V / 7 Ah
Motor: 4x 25 W
Materiál: plast
Rýchlosť: 3-8 km/h
Rozmery balenia: 118x60x33
Odporúčaný vek: 3-8 rokov
Nosnosť: 25 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Farba Biela
Kapacita batérie (Ah) 7
Napätie batérie (V) 12
Výkon (W) 100
Značka autíčka Mercedes
Kategória vozítka offroad
Typ vozítka autá