Detská elektrická kolobežka Eljet Magico zelená

Záruka: 24 mesiacov
Cena
151,85 EUR

Výrobca

Kód produktu
5110-2

Skladom 4 a viac
197
440
ks

Detská elektrická kolobežka s ľahkým ovládaním a štýlovým dizajnom s farebným podsvietením, ktorá poskytuje dojazd až 8 km a maximálnu rýchlosť 6 km/h. viac

Detský elektrický skúter Eljet Magico


Detská elektrická kolobežka Eljet Magico je ideálnym spoločníkom pre malých dobrodruhov, ktorí sa chcú bezpečne a štýlovo pohybovať po meste alebo parku. Táto kolobežka kombinuje moderný dizajn s užívateľsky prívetivými funkciami a bezpečnostnými prvkami, vďaka ktorým sa rýchlo stane obľúbeným dopravným prostriedkom vášho dieťaťa.


Popis
Kolobežka Eljet Magico je vybavená intuitívnym ovládaním, vďaka ktorému sa deti ľahko naučia kolobežku ovládať. Citlivý plynový pedál a účinný brzdový systém zaručujú, že rodičia môžu byť pokojní, keď sa ich deti vydajú na cestu za malým dobrodružstvom. Vďaka svojej ľahkej a ľahko použiteľnej konštrukcii je Eljet Magico skvelou voľbou na každodenné cesty a cesty do školy.


Dôležité parametre
Keďže prioritou je bezpečnosť, Eljet Magico je vybavený integrovanými svetelnými prvkami, ktoré zvyšujú viditeľnosť a zároveň dodávajú jazde hravý prvok. Výkonná batéria s kapacitou 2 Ah zaručuje dojazd až 8 km, čo je viac než dosť na väčšinu detských dobrodružstiev. Nízka hmotnosť pod 5 kg znamená, že vaše dieťa môže kolobežku ľahko zdvihnúť a prenášať, keď sa nepoužíva.


Vzhľad
Štýlový dizajn zariadenia Eljet Magico je nielen atraktívny, ale aj funkčný. Výrazná farba doplnená farebným podsvietením LED na kolesách a základnej doske nielenže vyzerá skvele, ale zvyšuje aj bezpečnosť, pretože deti sú lepšie viditeľné pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Veľký výber farieb umožňuje deťom vyjadriť svoj osobný štýl.


Technické údaje
Maximálna rýchlosť: do 6 km/h
Dojazd: do 8 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 50 kg
Motor: 70 W
Batéria: 2 Ah
Napätie batérie: 22,2 V
Hmotnosť: 4,5 kg
Rozmery kolobežky: 68 x 13,5 x 86 cm
Rozmery balenia: 29 x 17 x 75 cm


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné


Max. nosnosť (kg) 50
Max. rýchlosť (km/h) 6
Výkon (W) 70
Skladacie NIE
So sedlom NIE
Odpružené NIE
Dojazd (km) 8
Hmotnosť (kg) 4,5