Detská elektrická kolobežka Eljet Argos zelená

Záruka: 24 mesiacov
Cena
181,35 EUR

Pôvodná cena
210,90 EUR

Ušetríte
14% (29,55 EUR)

Výrobca

Kód produktu
5205

Skladom 4 a viac
34
382
ks

Zelená detská elektrická kolobežka Eljet Argos ponúka rýchlosť až 10 km/h s dojazdom až 6 km vďaka 120W motoru a 2Ah batérii a celkovú hmotnosť 5,6 kg. viac

Detský elektrický skúter Eljet Argos Pro


Detská elektrická kolobežka Eljet Argos Pro v zelenej farbe ponúka mladým používateľom skvelý spôsob, ako si užiť slobodu pohybu a nezávislosť pri objavovaní okolia. Vďaka 120W motoru a 2 000mAh batérii dosahuje rýchlosť až 10 km/h a dojazd až 6 km, takže je ideálny na každodenné výlety. Ľahká konštrukcia s hmotnosťou len 5,6 kg spolu so skladacím mechanizmom a teleskopickou riadiacou tyčou na jednoduché nastavenie výšky zaručuje, že Eljet Argos Pro je dokonalým spoločníkom na každodenné aktivity.


Jednoduché používanie a vynikajúca bezpečnosť
Intuitívne ovládanie páčkou na riadidlách umožňuje deťom ľahko nastaviť rýchlosť, zatiaľ čo indikátor batérie poskytuje dôležité informácie o zostávajúcom nabití. Vďaka bezpečnostným prvkom, ako je protišmyková podložka alebo zadná nožná brzda, je každá jazda bezpečná a pohodlná.


Inovatívny prístup k aktívnemu životnému štýlu
Eljet Argos Pro prináša nový pohľad na aktívny životný štýl mladých používateľov. Jeho cieľom je nielen podporiť fyzickú aktivitu a samostatnosť, ale aj rozvíjať zodpovednosť detí pri používaní moderných technológií. Používanie elektrickej kolobežky ako prostriedku každodenného pohybu podporuje zdravý životný štýl detí a poskytuje im zábavu, ktorá je zároveň aj vzdelávacia.


Technické špecifikácie:
Maximálna rýchlosť: 10 km/h
Dosah: do 6 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 50 kg
Motor: 120 W
Batéria: 2 Ah
Hmotnosť: 5,6 kg


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné

Max. nosnosť (kg) 50
Max. rýchlosť (km/h) 10
Výkon (W) 120
Skladacie NIE
So sedlom NIE
Odpružené NIE
Dojazd (km) 6
Hmotnosť (kg) 5,5