Elektrický longboard Eljet X-Road

Záruka: 24 mesiacov
Cena
885,95 EUR

Výrobca

Kód produktu
5307

Skladom 4 a viac
11
322
ks

Náš najlepší longboard, vhodný do mesta aj do terénu. Dva výkonné 1000W motory, dojazd až 20 km, rýchlosť až 35 km/h, dve sady kolies v balení. viac

Elektrický longboard Eljet X-Road: priekopník jazdy v teréne


Prehľad a kľúčové vlastnosti
Objavte úplne nový rozmer longboardingu s Eljet X-Road, naším najlepším elektrickým longboardom určeným na dobrodružstvo a terénne výzvy. Vďaka dvom výkonným elektromotorom s celkovým výkonom 2000 W a vymeniteľným kolieskam do akéhokoľvek terénu presahuje Eljet X-Road rámec tradičného longboardingu. S maximálnou rýchlosťou až 35 km/h a dojazdom až 20 km na jedno nabitie je tento model pripravený sprevádzať vás všade, kam vás vaše dobrodružstvá zavedú.


Výkon a prispôsobivosť
Model Eljet X-Road sa môže pochváliť dvomi výkonnými motormi, ktoré zabezpečia, že žiadny kopec nebude prekážkou. Navyše vďaka vymeniteľným kolieskam - jedna sada je určená na hladké cesty a druhá na nerovný terén - ponúka tento longboard jedinečnú prispôsobivosť. Či už sa vydáte do mestských ulíc alebo na prieskum menej dostupných miest, Eljet X-Road je vždy pripravený.


Praktickosť a nosnosť
Napriek robustnej konštrukcii a výkonným motorom si Eljet X-Road zachováva relatívne nízku hmotnosť 8,9 kg, takže sa ľahko prenáša. S maximálnou nosnosťou 150 kg a dojazdom až 20 km na jedno nabitie je tento model praktickým riešením na každodenné dochádzanie do práce a zábavné jazdy. Vďaka rýchlemu nabíjaniu batérie bude váš longboard vždy pripravený na ďalšiu cestu.


Technické špecifikácie a obsah balenia
Model Eljet X-Road ponúka pokročilé technické špecifikácie vrátane batérie s kapacitou 8 Ah, ktorá zaručuje vynikajúci výkon a dlhý dojazd. Balenie obsahuje elektrický longboard, nabíjačku, diaľkové ovládanie, manuál a dve sady 4 koliesok pre rôzne typy terénu. Všetko, čo potrebujete na okamžitú jazdu plnú dobrodružstva.
Eljet X-Road je skutočným priekopníkom v oblasti terénnej jazdy, ktorý presahuje hranice bežného a ponúka nezabudnuteľný zážitok z jazdy. Či už sa chystáte na dobrodružstvo v meste alebo v prírode, tento model vám poskytne výkon, flexibilitu a voľnosť, ktoré hľadáte.Technické špecifikácie a parametre:
Hmotnosť: 8,9 kg
Rozmery: 14 x 21 x 97 cm
Rozmery balenia: 25 x 38 x 103 cm
Batéria: 8Ah 25,2 V
Čas nabíjania: 6 hodín
Maximálna rýchlosť: do 35 km/h
Dojazd: do 20 km
Výkon motora: 2x1000W
Maximálna nosnosť: 150 kg


Obsah balenia je:
Elektrický longboard Eljet X-Road
Nabíjačka
Diaľkové ovládanie
2 x sada 4 koliesok


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné