Elektrický skateboard Eljet Double Power

Záruka: 24 mesiacov
Cena
337,50 EUR

Výrobca

Kód produktu
5004

Skladom 4 a viac
14
269
ks

Elektrický skateboard Eljet Double Power - skateboard s dvoma motormi. Nízka hmotnosť Maximálna rýchlosť do 20 km/h Dojazd do 15 km. viac

Elektrický skateboard Eljet Double Power


Skateboard je vybavený dvoma výkonnými elektromotormi, ktoré mu dodávajú vynikajúci výkon. Tento skateboard s hmotnosťou iba 5 kg je ľahko prenosný, čo umožňuje bezproblémové balenie a prenášanie kamkoľvek. Vďaka týmto funkciám môžete na jedno nabitie prejsť až 15 km a dosiahnuť maximálnu rýchlosť 20 km/h.


Výhody a dizajn
Elektrický skateboard Eljet Double Power ponúka ekologickú formu dopravy a umožňuje rýchly pohyb po meste bez toho, aby ste sa museli spoliehať na verejnú dopravu. Vďaka väčšej kapacite batérie 4,4 Ah je zabezpečený dlhší dojazd, čo je ideálne na dlhé jazdy. Skateboard je vhodný pre všetky vekové kategórie a je skvelým nástrojom na zlepšenie rovnováhy a koordinácie.


Prenosnosť a flexibilita
Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je Eljet Double Power ľahko prenosný, čo uľahčuje jeho používanie v rôznych situáciách. Či už potrebujete rýchlo prekonať vzdialenosť medzi jednotlivými miestami v meste, alebo hľadáte spôsob, ako si užiť voľný čas, tento skateboard vás nesklame.


Inovatívne ovládanie a bezpečnosť
Elektrický skateboard Eljet Double Power je vybavený moderným bezdrôtovým ovládaním, ktoré zvyšuje komfort a kontrolu nad jazdou. Používatelia tak môžu ľahko regulovať rýchlosť a brzdenie, čo prispieva k väčšej bezpečnosti. Elektromagnetická brzda zaručuje rýchlu a účinnú reakciu v prípade potreby, vďaka čomu je tento skateboard nielen zábavný, ale aj bezpečný prostriedok na pohyb po meste.


Technické údaje
Hmotnosť: 5 kg
Rozmery: 70 x 19 x 15 cm
Kapacita batérie: 4400 mAh / 24 V
Typ batérie: Li-Ion
Čas nabíjania: 2 hodiny
Maximálna rýchlosť: 20 km/h
Dojazd: 15 km
Nosnosť: 120 kg
Stúpavosť: 10°
Motor: 2x bezkartáčový, DC, 250 W
Brzda: Elektromagnetická
Kolesá: Vysoko odolný polyuretán, 70 x 51 mm
Bezdrôtové ovládanie: kapacita batérie 450 mAh / 3,7 V


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné