Záruka: 24 mesiacov
Cena
42,15 EUR

Výrobca

Kód produktu
5062

Skladom 4 a viac
96
452
ks

S touto prenosnou taškou na kolobežku Eljet budete mať svoj obľúbený dopravný prostriedok vždy pri sebe, bezpečne chránený a pripravený na ďalšie dobrodružstvo. viac

Prenosná taška pre skútre Eljet


Pohodlie a ochrana
Taška na kolobežku Eljet je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálne pohodlie pri prenášaní kolobežky z miesta na miesto. Či už sa vydáte do rušných mestských ulíc, na cestu verejnou dopravou alebo na dovolenku, táto taška poskytne vášmu skútru spoľahlivú ochranu pred poškriabaním a inými vonkajšími vplyvmi. Vďaka priestrannej konštrukcii a pevnému PVC materiálu je kolobežka bezpečná a chránená v každej situácii, aj keď je uložená medzi batožinou v kufri auta.


Dizajn a materiál
Taška je vyrobená z kvalitného PVC materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči oderu a roztrhnutiu. Vďaka čiernej farbe a elegantnému dizajnu je táto taška nielen praktickým, ale aj štýlovým doplnkom pre každého majiteľa skútra Eljet.


Rozmery a kompatibilita
S rozmermi 110 cm x 50 cm x 20 cm je taška dostatočne priestranná pre väčšinu modelov kolobežiek Eljet vrátane modelov Master, Traffic, Vision, E-motion a Cruiser. Tento kryt je preto univerzálnym riešením na bezpečnú prepravu vášho skútra.


Kľúčové vlastnosti
- Materiál: vysokokvalitné PVC
- Farba: čierna
- Rozmery: 110 cm x 50 cm x 20 cm
- Kompatibilita: modely kolobežiek Eljet Master, Traffic, Vision, E-motion, Cruiser, Falcon, C-80, iné značky podobných rozmerov
- Ochrana proti vonkajším vplyvom a poškriabaniu


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné