Kolonožka® Offroad E1 Graffiti Yellow

Záruka: 24 mesiacov
Cena
252,25 EUR

Pôvodná cena
274,20 EUR

Ušetríte
8% (21,95 EUR)

Výrobca

Kód produktu
4096

Skladom 3 kusy
3
220
ks

Kolonožka Offroad, nafukovacie 10-palcové kolesá, 2x 350W motor, lítiová batéria 4,4 Ah viac

Kolonožka OFFROADKolesá Offroad® sú ideálnym modelom pre náročnejších používateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. Vďaka 10-palcovým nafukovacím kolesám sú určené na jazdu po rovnom povrchu aj v miernom teréne. Vzduch v pneumatikách tlmí koleso Kolonožka®, takže môžete zvládnuť aj náročnejšie prostredie, napríklad mierne nerovný chodník alebo mestské ulice.


Špecifiká modelu E1
Model E1 obsahuje lítiovú batériu s kapacitou 4,4 Ah, ktorú je potrebné dobiť približne za 3 hodiny. Po úspešnom nabití môže byť maximálny dojazd až 20 kilometrov. Môžete tak ľahko a rýchlo prekonávať pomerne dlhé vzdialenosti moderným, zábavným a štýlovým spôsobom.Okrem toho sú stĺpiky E1® vybavené funkciou Bluetooth, takže môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu cez zabudovaný reproduktor v modeli Kolonožce. Špecifickou vlastnosťou terénneho vozíka sú veľké nafukovacie kolesá.


Ako si predstaviť Kolonožku?
Vybavte Segway, ale s niekoľkými "drobnými" rozdielmi - menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel. model Kolonožka je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené výlučne na rovnováhe jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek vzhľadom na os stĺpika, čo umožňuje jednoduché ovládanie. Všetok pohyb preto riadi sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a päty - preto Kolonožce označuje smer dopredu alebo dozadu. Rovnakým spôsobom sa môžete otočiť aj vy. Kolonožka je vhodným dopravným prostriedkom pre malých aj veľkých, toto nadčasové vozidlo jednoducho zabaví všetky generácie.


Technické špecifikácie Offroad E1
Rozmery: 69 x 29 x 28 cm
Čas nabíjania: 2-3 h
Motor: 2x 350W / 36V
Maximálna rýchlosť: 15 km/h
Hmotnosť: 14 kg
Maximálny uhol stúpania: 15°
Batéria: lítiová
Dojazd: do 20 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg
Minimálna hmotnosť jazdca: 40 kg
Bluetooth: áno


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné