Kolonožka® Standard E1 červená

Záruka: 24 mesiacov
Cena
219,35 EUR

Výrobca

Kód produktu
4003

Skladom 4 a viac
4
453
ks

Užite si zábavu a moderný štýl s kolobežkou STANDARD - balančným bicyklom bez riadidiel, ktorý zvládne každý! viac

Kolonožka STANDARD - červené balančné koleso bez riadidiel

Základným variantom stĺpca je Kolonožka Standard, ktorý je vhodný pre pokročilých aj začiatočníkov. Kolóny sa v posledných rokoch stali celosvetovým hitom a mnohí ich označujú za doslova revolúciu v doprave budúcnosti.
Čo dokáže bicykel Kolonožka Tento štýlový balančný bicykel dokáže jazdiť rýchlosťou až 16 kilometrov za hodinu (pre porovnanie, táto rýchlosť zodpovedá rýchlemu behu). Dovážame len tie najvýkonnejšie motory, ktoré sa vyrábajú pre všetky typy kolonožiek. Tento typ kolobežky je poháňaný dvoma 350W motormi, ktoré umožňujú jazdcovi prekonať sklon až do 25°. Tento Kolonožka je ideálny pre mladých aj starších, začiatočníkov aj pokročilých. Jeho hmotnosť je 12 kilogramov a maximálna nosnosť 120 kilogramov. Minimálna odporúčaná hmotnosť jazdca je 35 - 40 kg, ale aj jazdci s nižšou hmotnosťou môžu bez problémov jazdiť na Kolonožce, závisí to najmä od individuálnych schopností jazdca.

Batéria a výkon Vnútri sa nachádza lítiová batéria s kapacitou 4,4 Ah, ktorá je pripravená na použitie po menej ako 2 hodinách nabíjania. Po úspešnom nabití má dojazd až 20 kilometrov, čo jazdcovi umožňuje prekonať dlhú vzdialenosť za pomerne krátky čas zábavným, moderným a štýlovým spôsobom.

Ako si predstaviť Kolonožku? Pripadá ako Segway, ale s niekoľkými "jemnými" rozdielmi - menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel. model Kolonožka je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené výlučne na rovnováhe jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek vzhľadom na os stĺpika, čo umožňuje jednoduché ovládanie. Všetok pohyb preto riadi sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a päty - preto Kolonožce označuje smer dopredu alebo dozadu. Rovnakým spôsobom sa môžete otočiť aj vy. Kolonožka je vhodným dopravným prostriedkom pre malých aj veľkých, toto nadčasové vozidlo jednoducho zabaví všetky generácie.

Prečo si vybrať Kolonozhka®? odolné motory Changhong špičkovej kvality Základná doska Taotao.

Gyroskopický systém Priekopníkom tejto technológie je spoločnosť Segway, ktorá ju použila vo svojom veľmi úspešnom osobnom vozidle, ktoré je možné vidieť v Prahe ako súčasť turistických prehliadok. Vyvažovací systém funguje na základe spolupráce inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Gyroskopický systém tak umožňuje jazdcovi otáčať sa na mieste, pohybovať sa dopredu alebo dozadu. Pomocou vyššie opísanej technológie dokáže systém Kolonožka rozpoznať, či je jazdec naklonený dopredu alebo dozadu, a v závislosti od jeho polohy zmeniť smer jazdy. Právne predpisy Kolonožka sa môžu používať na cestách v Českej republike. Osobný automobil Kolonožka nie je motorové ani nemotorové vozidlo a užívateľ tohto zariadenia sa považuje za chodca v zmysle $ 2 písm. j) zákona č. 36112000 Z. z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Technické špecifikácie Rozmery: 58,4 x 18,6 x 17,8 cm Doba nabíjania: 1,5 h Motor: 2x 350 W / 36 V Maximálna rýchlosť: 16 km/h Hmotnosť: 12 kg Maximálny uhol stúpania: 25° Batéria: lítiová Dojazd: 20 km Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg Minimálna hmotnosť jazdca: približne 35 kg Farba: červená


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné