Kolonožka® Standard E5 červená

Záruka: 24 mesiacov
Cena
219,35 EUR

Výrobca

Kód produktu
4018

Skladom 4 a viac
4
447
ks

Kolonožka Standard E5 Motor: 2x 350W Maximálna rýchlosť: 12 km/h Hmotnosť: 12 kg Batéria: lítiová 4,4 Ah Dojazd: do 20 km viac

Kolonožka ŠTANDARD E5


Základným variantom Kolonožiek je Kolonožka Standard, ktorá je vhodnou variantou ako pre pokročilých, tak pre úplných začiatočníkov. Kolonády sa v posledných rokoch stali celosvetovým hitom a mnohí ich nazývajú doslova revolúciou v doprave.


Ako si predstaviť Kolonožku?
Vybavte Segway, ale s niekoľkými "drobnými" rozdielmi - menší, lacnejší a predovšetkým bez riadidiel. model Kolonožka je balančné vozidlo, ktorého ovládanie je založené výlučne na rovnováhe jazdca. Funguje na princípe gyroskopov, ktoré snímajú polohu podložiek vzhľadom na os stĺpika, čo umožňuje jednoduché ovládanie. Všetok pohyb preto riadi sám jazdec, ktorý prenáša váhu na špičky a päty - preto Kolonožce označuje smer dopredu alebo dozadu. Rovnakým spôsobom sa môžete otočiť aj vy. Kolonožka je vhodným dopravným prostriedkom pre malých aj veľkých, toto nadčasové vozidlo jednoducho zabaví všetky generácie.


Gyroskopický systém:
Priekopníkom tejto technológie je spoločnosť Segway, ktorá ju použila vo svojom veľmi úspešnom osobnom vozidle, ktoré je možné vidieť aj v Prahe v rámci turistických prehliadok. Vyvažovací systém funguje na základe spolupráce inteligentných mikročipov a gyroskopov, ktoré vyhodnocujú polohu jazdca vzhľadom na Kolonožce. Gyroskopický systém tak umožňuje jazdcovi otáčať sa na mieste, pohybovať sa dopredu alebo dozadu. Pomocou vyššie opísanej technológie dokáže systém Kolonožka rozpoznať, či je jazdec naklonený dopredu alebo dozadu, a v závislosti od jeho polohy zmeniť smer jazdy.


Technické údaje:
Rozmery: 58,4 x 18,6 x 17.8 cm
Doba nabíjania: 2-3 h
Motor: 2x 350 W / 36 V
Maximálna rýchlosť: 12 km/h
Hmotnosť: 12 kg
Maximálny uhol stúpania: 20°
Batéria: lítiová 4,4 Ah
Dojazd: do 20 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 100 kg
Minimálna hmotnosť jazdca: cca 35 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné