Detská elektrická kolobežka Eljet Dino červená

Záruka: 24 mesiacov
Cena
126,55 EUR

Pôvodná cena
139,20 EUR

Ušetríte
9% (12,65 EUR)

Výrobca

Kód produktu
5088

Skladom 4 a viac
43
351
ks

Detská elektrická kolobežka je poháňaná 150 W motorom, ktorý dokáže vaše deti rozbehnúť na maximálnu rýchlosť až 13 km/h. Kolobežku poháňa batéria s kapacitou 4 Ah. Batéria je pripravená na použitie už po približne 4 hodinách nabíjania a umožňuje dojazd až 11 km. viac

Detský elektrický skúter Eljet Dino


Elektrická kolobežka pre malých dobrodruhov
Zoznámte sa s našou najobľúbenejšou detskou elektrickou kolobežkou Eljet Dino, ktorá je k dispozícii v niekoľkých atraktívnych farbách. Táto štýlová a moderná kolobežka je ideálna pre malých dobrodruhov, ktorí hľadajú spoločníka na svoje výlety.


Malý, ale šikovný
Eljet Dino je malý, ale veľký svojím výkonom. Je navrhnutý špeciálne pre deti, ponúka jednoduchú manipuláciu, nízku hmotnosť a špičkové bezpečnostné prvky. Vďaka motoru s výkonom 150 W môžu deti ľahko dosiahnuť rýchlosť až 13 km/h, zatiaľ čo kvalitná batéria s kapacitou 4 000 mAh poskytuje dojazd až 11 km po 4 hodinách nabíjania.


Flexibilita a odolnosť
Model Eljet Dino sa ľahko skladá a rozkladá, takže sa ľahko prenáša a skladuje. S hmotnosťou len 9 kg je kolobežka veľmi dobre prenosná. Teleskopické riadidlá umožňujú nastaviť výšku riadidiel pre rastúce deti, čím sa predlžuje životnosť kolobežky a zabezpečuje sa, aby ju vaše dieťa mohlo používať aj napriek rastovým výkyvom.


Bezpečnosť je prioritou
Bezpečnosť je na prvom mieste, preto je Eljet Dino vybavený protišmykovou podložkou a účinným brzdovým systémom. Zadná brzda sa ľahko ovláda a je vybavená systémom, ktorý pri brzdení vypína motor, čím zvyšuje bezpečnosť a skracuje brzdnú dráhu.


Technické údaje:
Farba: červená
Hmotnosť: 9 kg
Rozmery: 74 x 36 x 91 cm
Maximálna hmotnosť jazdca: 65 kg
Brzdy: zadné mechanické
Batéria:

maximálna rýchlosť: 13 km/h
Dojazd: do 11 km
Motor: 150 W
Kolesá: 5,5 palca
Stojan: áno


Eljet Dino je viac ako len kolobežka, je to prvý krok k samostatnosti a objavovaniu sveta pre vaše dieťa. Vyberte si z našej širokej ponuky farieb a urobte z každej cesty dobrodružstvo plné radosti.


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Max. nosnosť (kg) 65
Max. rýchlosť (km/h) 13
Výkon (W) 120
Skladacie ÁNO
So sedlom NIE
Odpružené NIE
Dojazd (km) 11
Hmotnosť (kg) 9