Detská elektrická kolobežka Eljet Rex červená

Záruka: 24 mesiacov
Cena
139,20 EUR

Pôvodná cena
168,70 EUR

Ušetríte
17% (29,50 EUR)

Výrobca

Kód produktu
5111

Skladom 4 a viac
85
358
ks

Detskú elektrickú kolobežku poháňa motor s výkonom 120 W, ktorý vaše deti rozbehne na maximálnu rýchlosť až 12 km/h. Kolobežku poháňa batéria s kapacitou 4 500 mAh. Batéria je pripravená na použitie približne po 4 hodinách nabíjania a umožňuje dojazd až 10 km. viac

Detský elektrický skúter Eljet Rex


Predstavujeme elektrickú kolobežku Eljet Rex - štýlového a výkonného pomocníka pre vaše deti. Táto kolobežka je dokonalým dopravným prostriedkom navrhnutým špeciálne pre mladých používateľov, ktorí hľadajú nielen zábavu, ale aj bezpečný spôsob dopravy.


Malý, ale šikovný
Eljet Rex je malý vzrastom, ale veľký výkonom. Je vybavená motorom s výkonom 120 W a umožňuje deťom dosiahnuť rýchlosť až 12 km/h, čo je ideálne na bezpečné dobrodružstvá. Vďaka kapacite batérie 4 500 mAh a dojazdu až 10 km na jedno nabitie môžu vaše deti bez obáv skúmať okolie.


Praktický dizajn
Kolobežka Eljet Rex je navrhnutá na jednoduchú manipuláciu. Vďaka skladaciemu dizajnu a hmotnosti 10 kg je kolobežka ľahko prenosná a ideálna na každodenné dobrodružstvá. Teleskopická riadiaca tyč umožňuje nastavenie výšky podľa rastu dieťaťa, čo zaručuje dlhodobé používanie.


Bezpečnosť je prioritou
Eljet Rex kladie dôraz na bezpečnosť. Kolobežka je vybavená protišmykovou podložkou a účinnou zadnou mechanickou brzdou s mikrozariadením, ktoré pri brzdení deaktivuje motor, čím skracuje brzdnú dráhu a zvyšuje bezpečnosť jazdy.


Technické údaje:
- Farba: červená
- Hmotnosť: 10 kg
- Rozmery: 74 x 36 x 84-94 cm (nastaviteľná výška riadidiel)
- Maximálna hmotnosť jazdca: 65 kg
- Brzdy:
Batéria: 4,5 Ah / 24 V
- Doba nabíjania: 3-4 hodiny
- Maximálna rýchlosť: 12 km/h
- Dojazd: do 10 km
- Motor: 120 W
- Kolesá: 5,5 palca
- Stojan: áno


Eljet Rex je ideálnou voľbou pre mladých jazdcov, ktorí chcú bezpečne objavovať svet okolo seba. Vďaka starostlivo navrhnutým bezpečnostným prvkom a jednoduchej manipulácii poskytuje kolobežka deťom nielen zábavu, ale aj dôležitý pocit nezávislosti a slobody.


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné


Max. nosnosť (kg) 65
Max. rýchlosť (km/h) 12
Výkon (W) 120
Skladacie ÁNO
So sedlom NIE
Odpružené NIE
Dojazd (km) 10
Hmotnosť (kg) 9,5