Elektrický longboard Eljet Alpha

Záruka: 24 mesiacov
Cena
379,65 EUR

Výrobca

Kód produktu
5305

Skladom 4 a viac
14
320
ks

Model Eljet Alpha je ideálny pre začiatočníkov a všetkých, ktorí hľadajú praktický, efektívny a štýlový spôsob, ako preskúmať mesto. Ponúka pohodlie, jednoduchú manipuláciu a je ekologickou alternatívou k tradičným dopravným prostriedkom. viac

Elektrický longboard Eljet Alpha


Predstavujeme Eljet Alpha, elektrický longboard, ktorý vám otvorí úplne nový svet pohybu a dobrodružstva. Tento moderný longboard kombinuje jedinečný dizajn s najnovšími technológiami, posúva hranice možností a ponúka úplne iný zážitok z jazdy.


Výhody a dizajn
Model Eljet Alpha disponuje výkonom 300 W pre dynamickú a plynulú jazdu. Tento longboard váži len 4,9 kg, je mimoriadne prenosný, takže sa ľahko prenáša a zaručuje maximálny dojazd až 15 km na jedno nabitie pri maximálnej rýchlosti 15 km/h. Vďaka týmto vlastnostiam je model Eljet Alpha ideálny na každodenné dochádzanie do práce aj na rekreačnú jazdu.


Prenosnosť a flexibilita
Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je zariadenie Eljet Alpha ľahko prenosné, čo vám umožní bezproblémové presúvanie medzi rôznymi miestami a situáciami. Či už ide o jazdu do práce, do školy, alebo o čistú zábavu, Eljet Alpha je pripravený sprevádzať vás kdekoľvek.


Inovatívne ovládanie a bezpečnosť
Model Eljet Alpha je vybavený bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, ktoré je ergonomicky navrhnuté tak, aby pohodlne padlo do ruky. To umožňuje intuitívne ovládanie rýchlosti a brzdenia, čo zaručuje bezpečnú a pohodlnú jazdu. Rýchle nabíjanie batérie v rozmedzí 1 až 2 hodín znamená, že budete vždy pripravení na ďalšiu cestu.


Technické údaje
Hmotnosť: 4,9 kg
Rozmery: 11 x 26 x 90 cm
Rozmery balenia: 16,5 x 29,5 x 93 cm
Kapacita batérie: 4,0 Ah 29,4 V
Čas nabíjania: 1 - 2 hodiny
Maximálna rýchlosť: do 15 km/h
Dojazd: do 15 km
Motor: výkon 300 W
Maximálna nosnosť: 100 kg


Balenie obsahuje:
- 1 x elektrický longboard Eljet Alpha
- 1 x nabíjačka
- 1 x diaľkové ovládanie
- 1 x manuál


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné