Elektrická kolobežka Eljet Roadster červená

Záruka: 24 mesiacov
Cena
780,45 EUR

Výrobca

Kód produktu
5136

Skladom 4 a viac
6
379
ks

Kombinácia elegancie, pevnosti a pohodlia. Motor 350 W, nafukovacie 12-palcové kolesá, dojazd až 30 km, batéria 10 Ah, pohodlné sedadlo, kvalitné brzdy. viac

Elektrický skúter Eljet Roadster


Predstavujeme Eljet Roadster - elektrický skúter, ktorý prekonáva očakávania a posúva zážitok z jazdy na úplne novú úroveň. S modelom Eljet Roadster objavíte slobodu pohybu v jej najčistejšej podobe, či už idete do práce alebo na víkendové dobrodružstvo.


Elegantná a pevná konštrukcia
Eljet Roadster je vyrobená z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje nielen elegantný vzhľad, ale aj výnimočnú pevnosť. Vďaka 12" nafukovacím kolesám a účinnému odpruženiu vás táto kolobežka prevedie aj tým najnáročnejším mestským terénom.


Pohodlná a bezpečná jazda
Užite si pohodlnú jazdu vďaka praktickému sedadlu a ergonomickým pogumovaným riadidlám. Bezpečnostné prvky, ako je protišmyková podložka, jasné osvetlenie LED, odrazky a klaksón, zaručujú, že vás bude na ceste vždy vidieť a počuť.


Výkonná batéria a motor
Model Eljet Roadster je poháňaný výkonným 350W motorom, ktorý umožňuje dosiahnuť rýchlosť až 25 km/h a stúpať do stúpania so sklonom až 15°. S kapacitou batérie 10 Ah a dojazdom až 30 km vás Eljet Roadster nikdy nesklame.

Technické detaily, ktoré zmenia situáciu- Farba: červená - Hmotnosť: 25 kg, pre ľahkú manipuláciu - Rozmery: 152 x 57 x 95 cm pre maximálnu stabilitu - Maximálna nosnosť: 100 kg, robustná konštrukcia - Maximálna rýchlosť: až 25 km/h pre rýchle a efektívne cestovanie - Batéria: 10 Ah / 36 V, 3-5 hodín nabíjania pre dlhotrvajúce dobrodružstvá - Brzdový systém:
Kotúčová brzda na bezpečné zastavenie - Podstavec: - Stojan: 1: Na pohodlné parkovanie kdekoľvek


Eljet Roadster - Vaša cesta, váš štýl
S Eljet Roadster sa stanete pánom svojej cesty. Elegantný dizajn, pohodlie a výkon v jednom balení - to je záväzok modelu Eljet Roadster voči vám, našim zákazníkom, ktorí hľadáte nielen dopravný prostriedok, ale aj spôsob, ako prežiť každý deň naplno. Objavujte mesto, prírodu a svoje vlastné hranice so skútrom Eljet Roadster, ktorý vám v každom okamihu poskytne slobodu.Technické špecifikácieFarba: červená Hmotnosť: 25 kg Rozmery zloženej kolobežky: 152 x 57 x 95 cm Rozmery balenia: 145 x 30 x 65 cm Hmotnosť balenia: 27 kg Maximálna nosnosť: 100 kg Maximálna rýchlosť: 25 km/h Maximálny uhol stúpania: 15° Batéria:

10 Ah / 36V Doba nabíjania: 3-5 hodín Dojazd: do 30 km Výkon: 350 W Kolesá : nafukovacie 12" (palcové) Odpruženie: áno Výbava: Predné LED svetlo: áno Brzdový systém: zadná mechanická, predná kotúčová brzda Zadné odrážadlo: áno Klaksón / zvonček: áno Stojan: áno


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Max. nosnosť (kg) 100
Max. rýchlosť (km/h) 30
Výkon (W) 350
Skladacie ÁNO
So sedlom ÁNO
Odpružené ÁNO
Dojazd (km) 30
Hmotnosť (kg) 27