Elektrická kolobežka Eljet C-80 čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
379,65 EUR

Výrobca

Kód produktu
5117

Skladom 4 a viac
99
364
ks

Pozrite sa na svet z novej perspektívy a zažite pohodlie a flexibilitu cestovania s elektrickým skútrom Eljet C-80. Tento model je vybavený 350 W motorom a 6 Ah batériou, ktorá poskytuje dojazd až 22 km. viac

Elektrický skúter Eljet C-80


Predstavujeme vám elektrickú kolobežku Eljet C-80 v elegantnej čiernej farbe - vášho nového spoločníka na pohodlné a štýlové cestovanie po meste a na vidieku. S touto kolobežkou prežijete deň s ľahkosťou a získate slobodu pohybu, nech už idete kamkoľvek. Eljet C-80 je kombináciou výkonu a ekologickej šetrnosti, ktorá premení vaše cesty na jedinečné dobrodružstvo.


Výkonný skúter na rýchle dochádzanie do práce
Model Eljet C-80 je určený na každodenné dobrodružstvá. S maximálnou rýchlosťou 25 km/h a dojazdom až 22 km je ideálny na rýchlu a efektívnu cestu do práce alebo za zábavou. Jeho štýlový dizajn vás nenechá bez povšimnutia.


Vhodný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov
Na trenažéri Eljet C-80 môžu pohodlne jazdiť začiatočníci aj skúsení jazdci. Intuitívne ovládanie a stabilná konštrukcia poskytujú bezpečnú a spoľahlivú jazdu. Po dosiahnutí cieľa sa dá kolobežka ľahko zložiť a prenášať, takže je ideálna pre mestský životný štýl.


Ľahký a prenosný na každodenné používanie
Váš nový spoločník Eljet C-80 je vybavený 350W motorom, ktorý v spojení s 6Ah batériou zaručuje bezproblémovú jazdu. Kolobežka váži len 12 kg, je ľahko ovládateľná a ľahko prenosná, takže je praktickým pomocníkom na každodenné používanie.


Technické parametre
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Dojazd: do 22 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg
Motor: 350 W
Batéria: 6 Ah
Napätie batérie: 36 V
Hmotnosť: 12 kg


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné

Max. nosnosť (kg) 120
Max. rýchlosť (km/h) 25
Výkon (W) 350
Skladacie ÁNO
So sedlom NIE
Odpružené ÁNO
Dojazd (km) 22
Hmotnosť (kg) 13