Elektrická kolobežka Eljet C-85 čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
442,95 EUR

Výrobca

Kód produktu
5120

Skladom 4 a viac
76
367
ks

Vstúpte do éry modernej mestskej mobility s elektrickým skútrom Eljet C-85. Tento model je vybavený 350 W motorom a výkonnou 7,5 Ah batériou, ktorá poskytuje dojazd až 23 km. viac

Elektrický skúter Eljet C-85 čierny


S elektrickým skútrom Eljet C-85 sa vám otvárajú dvere k novým zážitkom a pohybu v uliciach mesta aj v pokojnej prírodnej scenérii. Tento dopravný prostriedok vám umožní zažiť každodenné cesty s eleganciou, rýchlosťou a komfortom a premení vaše jazdy na výnimočný zážitok. Vstúpte do éry modernej mobility s modelom Eljet C-85, ktorý je nielen štýlový a výkonný, ale aj ekologický.


Výkonný skúter na každýdeň
Skúter
Eljet C-85 je navrhnutý tak, aby vás rýchlo a pohodlne dopravil do cieľa, či už ste na ceste do práce alebo za zábavou. Jeho výkonný motor a dlhý dojazd sú ideálne na každodenné výzvy, zatiaľ čo jeho elegantný dizajn zaujme na prvý pohľad.


Ideálne pre každého
Model Eljet C-85 je skvelou voľbou pre začínajúcich jazdcov a tých, ktorí už majú skúsenosti s jazdou na elektrických kolobežkách. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a robustnej konštrukcii ponúka spoľahlivý výkon a zároveň zaručuje maximálnu bezpečnosť. Keď skončíte, Eljet C-85 ľahko zložíte a vezmete kamkoľvek potrebujete - či už do kufra auta, alebo do výťahu v byte či kancelárii.Pohonné ústrojenstvo pre dynamickú jazdu a ľahký dizajn
Srdcom kolobežky je výkonný 350W motor, ktorý v kombinácii s kvalitnou batériou poskytuje plynulú a dynamickú jazdu s dojazdom až 23 km na jedno nabitie. Takže sa môžete spoľahnúť, že vás Eljet C-85 nikdy nesklame. S hmotnosťou iba 15,5 kg a kompaktnými rozmermi sa Eljet C-85 ľahko používa a prenáša, takže je ideálnou voľbou do mesta.


Technické parametre
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Dojazd: do 30 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg
Motor: 350 W
Batéria: 7,5 Ah
Napätie batérie: 36 V
Hmotnosť: 15,5 kg


poznámka: obrázky produktov sú len ilustračné

Max. nosnosť (kg) 120
Max. rýchlosť (km/h) 25
Výkon (W) 350
Skladacie ÁNO
So sedlom NIE
Odpružené ÁNO
Dojazd (km) 23
Hmotnosť (kg) 16,5