Elektrická kolobežka Eljet Falcon

Záruka: 24 mesiacov
Cena
421,85 EUR

Výrobca

Kód produktu
EJ-SCO-FAL31B

Skladom 4 a viac
117
391
ks

Elektrický skúter pre každého 350 W motor, lítiová batéria 6 Ah, dojazd až 18 km, 8,5 palcové nafukovacie kolesá so zadným tlmičom viac

Elektrický skúter Eljet Falcon


Rad Eljet Falcon poskytuje kompaktné a spoľahlivé prepravné riešenia pre všetky typy používateľov. Každý model tohto radu kombinuje kvalitnú konštrukciu, výkonné motory a vysokokapacitné batérie pre optimálny zážitok z jazdy. Vďaka rýchlosti až 25 km/h a dlhému dojazdu sú tieto kolobežky ideálne do mesta aj na výlety do prírody.


Dizajn pre moderný životný štýl
Model Eljet Falcon vyniká moderným a osvedčeným dizajnom. Nielenže skvele vyzerajú, ale sú tiež navrhnuté tak, aby vám zabezpečili pohodlie a bezpečnosť počas každej jazdy. Vďaka svojej kompaktnosti a jednoduchému skladaniu sa ľahko hodia do mestského prostredia aj do prírody.


Jednoduchá doprava v meste
S Eljet Falcon sa vyhnete dopravným zápcham a hľadaniu parkovacieho miesta v meste. Kompaktný dizajn vám umožní ľahko manévrovať v betónovej džungli. Po príchode do cieľa stačí kolobežku zložiť a pohodlne ju preniesť.


Výhody jazdy na elektrickom skútri pre životné prostredie
Keď jazdíte na skútri Eljet Falcon, znižujete svoju uhlíkovú stopu a prispievate k udržateľnosti životného prostredia. Je poháňaný elektromotorom, vďaka čomu je ekologickým a šetrným dopravným riešením. Pripojte sa k hnutiu za čistejšie mestá a využívajte výhody pohodlnej a rýchlej dopravy.


Kompaktnosť a jednoduché skladanie: ideálne do mesta aj na vidiek
Predstavujeme vám elektrický skúter Eljet Falcon, ktorý je kombináciou osvedčeného dizajnu a kvalitných komponentov. Falcon je viac než len dopravný prostriedok - je to štýlový spoločník, ktorý vám poskytne rýchlu a spoľahlivú prepravu.


Osvedčený dizajn, spoľahlivá kvalita
Model Eljet Falcon sa pýši moderným a precíznym spracovaním, ktoré vás zaujme na prvý pohľad. Jeho dizajn je viac než len vzhľad, je zárukou stability a pohodlia počas každej jazdy.


Kvalitné komponenty pre bezstarostnú jazdu
Komponenty kolobežky Falcon boli starostlivo vybrané tak, aby zabezpečili dlhý dojazd. Batéria s kapacitou 6 Ah a napätím 36 V poskytuje dlhý dojazd 15-18 km. V kombinácii s 350W motorom vás na ceste nič neprekvapí.


Rýchle nabíjanie pre nepretržitý zážitok
S dobou nabíjania 4-5 hodín si môžete byť istí, že váš skúter Falcon bude vždy pripravený na cestu včas.


Bezpečná a stabilná jazda
Vďaka 8,5-palcovým kolesám, ktoré poskytujú potrebnú stabilitu aj na nerovnom teréne, sa môžete spoľahnúť na bezpečnú a pohodlnú jazdu. Maximálna povolená hmotnosť jazdca 120 kg naznačuje robustnosť a odolnosť konštrukcie skútra.


Technické údaje:
- Batéria: 6 Ah, 36 V
- Hmotnosť kolobežky: 13 kg
- Hmotnosť balenia: 15 kg
- Maximálny dojazd: 15-18 km
- Maximálna rýchlosť: 25 km/h
- Čas nabíjania: 4-5 hodín
- Motor: 350 W
- Maximálny uhol stúpania: 15°
- Veľkosť kolies: 8,5 palca
- Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg
- Rozmery balenia (v x š x h): 53x16x116 cm
- Rozmery výrobku (v x š x h): 110x44x120 cm
- Použitie: NIE
- Typ kolies: Nafukovacie
- Odpruženie: zadné koleso


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné


Max. nosnosť (kg) 120
Max. rýchlosť (km/h) 25
Výkon (W) 350
Skladacie ÁNO
So sedlom NIE
Odpružené ÁNO
Dojazd (km) 18
Hmotnosť (kg) 13