Nová elektrická e-Babeta od RACCEWAY patrí medzi najpredávanejšie modely elektrických skútrov , na ktoré nepotrebujete vodičský preukaz. Svojho majiteľa poteší nielen skvelým pomerom kvality a ceny, ale najmä svojimi jazdnými vlastnosťami. Elegantný dizajn, pohodlný posed a úplne jednoduchá obsluha robí z e-Babety ideálny dopravný prostriedok aj pre začínajúcich jazdcov. Vďaka elektromotoru sa e-Babeta radí medzi ekologické dopravné prostriedky, ......
Nová elektrická e-Babeta od RACCEWAY patrí medzi najpredávanejšie modely elektrických skútrov , na ktoré nepotrebujete vodičský preukaz. Svojho majiteľa poteší nielen skvelým pomerom kvality a ceny, ale najmä svojimi jazdnými vlastnosťami. Elegantný ......

Nová elektrická e-Babeta od RACCEWAY patrí medzi najpredávanejšie modely elektrických skútrov , na ktoré nepotrebujete vodičský preukaz. Svojho majiteľa poteší nielen skvelým pomerom kvality a ceny, ale najmä svojimi jazdnými vlastnosťami.

Elegantný dizajn, pohodlný posed a úplne jednoduchá obsluha robí z e-Babety ideálny dopravný prostriedok aj pre začínajúcich jazdcov. Vďaka elektromotoru sa e-Babeta radí medzi ekologické dopravné prostriedky, je tichá, neprodukuje žiadne splodiny, preto je šetrná k životnému prostrediu. Bez problémov s ňou teda môžete vyraziť aj do centier miest, kam ich inak klasickým spaľovacím motorom prístup zakázaný.

S e-Babetou hravo zdoláte hladký asfalt aj náročnejšiu poľnú cestu. Využiť ju teda môžete univerzálne. Na cesty do práce, do školy, na ryby, na chatu, na nákupy. Jej praktické využitie zvýšite tiež obstaraním dostatočne priestranného, uzamykateľného zadného kufra . Táto kráska navyše nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. K nabitiu batérie jej postačí úplne obyčajná elektrická zásuvka. Značka RACCEWAY ponúka e-Babetu hneď v ôsmich dizajnoch, stačí teda len zvoliť vašu obľúbenú farbu.

Zaujíma vás, ako sa e-Babeta chová v teréne? Prečítajte podrobnosti v našej recenzii.

Zobrazit více
Zobrazit méně