Elektrický longboard Eljet Street

Záruka: 24 mesiacov
Cena
442,95 EUR

Výrobca

Kód produktu
5303

Skladom 4 a viac
17
318
ks

Longboard maximálna rýchlosť: až 35 km/h, dojazd: až 16 km výkon motora: 600 W, vďaka elegantnému tmavému dizajnu sa stane štýlovým doplnkom každého milovníka longboardov. viac

Elektrický longboard Eljet Street


Longboard sa predstavuje ako ikona elegancie a pokročilého dizajnu v kategórii elektrických longboardov. Jeho tmavý, sofistikovaný vzhľad okamžite upúta pozornosť a stane sa nielen prostriedkom pohodlnej a rýchlej prepravy, ale aj osobitým doplnkom pre každého, kto má rád štýl a inovácie.


Výhody a dizajn
Vďaka motoru s výkonom 600 W dosahuje Eljet Street maximálnu rýchlosť až 35 km/h. Jeho batéria s kapacitou 4,0 Ah poskytuje dojazd až 16 km na jedno nabitie, čo spĺňa potreby väčšiny vašich každodenných ciest. Tento longboard s hmotnosťou len 7,6 kg je ľahko prenosný, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou, či už idete do práce, do školy, alebo si len chcete užiť voľný čas v meste.


Prenosnosť a flexibilita
Eljet Street vyniká flexibilitou a prenosnosťou. Vďaka ľahkej a kompaktnej konštrukcii sa ľahko prenáša a skladuje doma, v práci alebo na cestách. Vďaka nízkej hmotnosti sa s týmto longboardom ľahko manipuluje a prepravuje, takže je ideálnym spoločníkom na každodenné používanie.


Inovatívne ovládanie a bezpečnosť
Pokročilé bezdrôtové ovládanie poskytuje intuitívne ovládanie rýchlosti a brzdenia, čím zvyšuje bezpečnosť a komfort jazdy. S dobou nabíjania len 2-3 hodiny je Eljet Street rýchlo pripravený na ďalšie dobrodružstvo. Ergonomické ovládanie tiež zaručuje, že používanie longboardu je pohodlné a príjemné aj pri dlhodobom používaní.


Technické údaje
Hmotnosť: 7,6 kg
Rozmery: 13 x 27 x 97 cm
Kapacita batérie: 4,0 Ah 42V
Čas nabíjania: 2 - 3 hodiny
Maximálna rýchlosť: do 35 km/h
Dojazd: do 16 km
Výkon motora: 600 W
Maximálna nosnosť: 120 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné