Elektrická kolobežka Eljet C-80 PRO čierna

Záruka: 24 mesiacov
Cena
307,95 EUR

Pôvodná cena
392,30 EUR

Ušetríte
22% (84,35 EUR)

Výrobca

Kód produktu
5118

Skladom 4 a viac
9
365
ks

Elektrický motor kolobežky 350 W, batéria 6 Ah s dojazdom až 22 km. Objavte krásy mestskej a prírodnej krajiny s elektrickou kolobežkou Eljet C-80 PRO a užite si každý deň s novou dávkou energie a slobody. viac

Elektrický skúter Eljet C-80 PRO


Predstavujeme vám elektrickú kolobežku Eljet C-80 PRO v čiernej farbe - ideálneho spoločníka na každodenné dochádzanie do práce. Tento skúter vám umožní objavovať ruch mesta a tiché prírodné chodníky s neuveriteľnou ľahkosťou a slobodou, ktorú poskytuje moderná elektrická mobilita. Eljet C-80 PRO je dokonalou kombináciou efektivity, výkonu a ekologickej udržateľnosti, ktorá z vašich každodenných ciest urobí nezabudnuteľné dobrodružstvo.


Dynamický a výkonný skúter pre mestských dobrodruhov
Model Eljet C-80 PRO bol starostlivo navrhnutý pre tých, ktorí chcú svoje dochádzanie do práce premeniť na zábavu. Tento skúter s maximálnou rýchlosťou 25 km/h a dojazdom až 22 km je dokonalým riešením na rýchle a plynulé presuny do práce alebo za zábavou. Jeho čistý a moderný dizajn určite upúta pozornosť a dodá vašej jazde šmrnc.


Pre každého jazdca - od začiatočníkov až po profesionálov
Bez ohľadu na vaše predchádzajúce skúsenosti s elektrickými kolobežkami vás Eljet C-80 PRO poteší intuitívnym ovládaním a pevnou konštrukciou, ktorá zaručuje bezpečnosť a spoľahlivosť vašej jazdy. A keď dorazíte do cieľa, kolobežku ľahko zložíte a prenesiete s minimálnou námahou, čo je v meste plnom problémov neoceniteľné.


Ľahký a ľahko prenosný - stvorený na každodenné používanie
Model Eljet C-80 PRO je vybavený výkonným 350W motorom, ktorý v kombinácii s 6Ah batériou zabezpečuje plynulú a bezúdržbovú jazdu. Tento skúter s hmotnosťou len 12,5 kg a kompaktným dizajnom sa ľahko ovláda a prenáša, takže je ideálny na aktívny život v meste.


Technické údaje
Maximálna rýchlosť: 25 km/h
Dojazd: do 22 km
Maximálna hmotnosť jazdca: 120 kg
Motor: 350 W
Batéria: 6 Ah
Napätie batérie: 36 V
Hmotnosť: 12,5 kg


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné

Max. nosnosť (kg) 120
Max. rýchlosť (km/h) 25
Výkon (W) 350
Skladacie ÁNO
So sedlom NIE
Odpružené ÁNO
Dojazd (km) 22
Hmotnosť (kg) 13,5