Elektrický longboard Eljet Double Drive

Záruka: 24 mesiacov
Cena
632,80 EUR

Výrobca

Kód produktu
5006

Skladom 4 a viac
17
271
ks

Elektrický longboard Eljet Double Drive s dvoma 1800W motormi je kombináciou technologického pokroku, pohodlia a štýlu, čo z neho robí praktický dopravný prostriedok. Dojazd až 30 km, maximálna rýchlosť 25 km/h, batéria 8,8 Ah viac

Elektrický longboard Eljet Double Drive


Elektrický longboard ponúka jedinečnú kombináciu výkonu, stability a dojazdu, vďaka čomu je ideálny na dlhé jazdy a každodenné dobrodružstvá. Dva výkonné elektromotory poskytujú nielen vyššiu maximálnu rýchlosť, ale aj lepšiu schopnosť zvládať stúpania, čím rozširujú možnosti využitia tohto longboardu.


Výhody a dizajn
Model Eljet Double Drive sa môže pochváliť dvoma bezkartáčovými jednosmernými motormi s celkovým výkonom 1800 W, ktoré poskytujú vynikajúci ťah a rýchlu odozvu na povely jazdca. Táto výkonná konfigurácia umožňuje dosiahnuť maximálnu rýchlosť až 25 km/h a dojazd až 30 km na jedno nabitie. Päťvrstvová doska kombinuje pevnosť bambusu a sklených vlákien, čím zabezpečuje optimálnu rovnováhu medzi pevnosťou a pružnosťou. Tento longboard s hmotnosťou 7,8 kg je stále ľahko prenosný a pripravený na dobrodružstvo.


Prenosnosť a flexibilita
Napriek robustnej konštrukcii je Eljet Double Drive navrhnutý tak, aby sa dal ľahko prenášať. Vďaka kompaktným rozmerom a hmotnosti môžete longboard ľahko vziať so sebou, či už ste na ceste do práce, do školy alebo si len chcete užiť voľný čas. Vďaka výkonným motorom a dlhému dojazdu môžete ísť ďalej a objavovať nové cesty s dôverou v spoľahlivosť vášho vozidla.


Inovatívne ovládanie a bezpečnosť
Model Eljet Double Drive je vybavený pokročilým bezdrôtovým ovládaním, ktoré jazdcovi umožňuje intuitívne ovládať rýchlosť a brzdenie. Toto ovládanie zvyšuje bezpečnosť jazdy tým, že poskytuje okamžitú reakciu, ktorá je kľúčová pri riešení neočakávaných situácií. Čas nabíjania ovládača je len 90 minút, čo znamená, že môžete byť pripravení na ďalšiu jazdu v krátkom čase.


Technické špecifikácie
Hmotnosť: 7,8 kg
Rozmery: 94 x 20 x 28 cm
Materiál dosky: 3 vrstvy bambusu, 2 vrstvy sklenených vlákien
Kapacita batérie: 8800 mAh / Typ: Li-Ion / Hmotnosť: 1320 g
Doba nabíjania: 3 hodiny
Maximálna rýchlosť: do 25 km/h
Dojazd: do 30 km
Motor: 2x Brushless, DC / Výkon: 2 x 900 W
Kolesá: Vysoko odolný polyuretán / Rozmery: 80 x 45 mm / Tvrdosť: 78a
Bezdrôtový ovládač: kapacita 800 mAh, Li-IonPoznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné