Elektrický longboard Eljet Single Drive

Záruka: 24 mesiacov
Cena
506,25 EUR

Výrobca

Kód produktu
5005

Skladom 4 a viac
26
270
ks

Elektrický longboard Eljet Single Drive je kombináciou technologického pokroku, pohodlia a štýlu, čo z neho robí praktický dopravný prostriedok, výkonný motor 900 W, dojazd až 25 km, maximálna rýchlosť 25 km/h. viac

Elektrický longboard Eljet Single Drive


Longboard prináša revolučný zážitok z jazdy, ktorý presahuje rámec bežného skateboardingu. Tento longboard s jedným výkonným elektromotorom ponúka kombináciu výkonu, stability a dlhšieho dojazdu, takže je ideálnym spoločníkom na každodenné dobrodružstvá a dlhé jazdy.


Výhody a dizajn
Jednosmerný motor Eljet Single Drive sa môže pochváliť výkonom 900 W vďaka bezkefkovému jednosmernému motoru, ktorý zaručuje plynulú a tichú jazdu. Tento longboard s hmotnosťou 6,8 kg a rozmermi, vďaka ktorým sa ľahko prenáša, ponúka nielen skvelú mobilitu, ale aj pôsobivý dojazd až 25 km na jedno nabitie a maximálnu rýchlosť 25 km/h. Jeho doska je vyrobená z 5 vrstiev, ktoré kombinujú pevnosť bambusu a sklenených vlákien, čo prináša optimálnu rovnováhu medzi pružnosťou a odolnosťou.


Prenosnosť a flexibilita
Vďaka svojej robustnej konštrukcii a nízkej hmotnosti je Eljet Single Drive ľahko prenosný, čo umožňuje používateľom bezproblémový presun medzi rôznymi miestami a situáciami. Či už ide o rýchlu jazdu do práce, do školy alebo prechádzku mestským parkom, tento longboard je pripravený splniť všetky vaše požiadavky na pohodlnú a efektívnu prepravu.


Inovatívne ovládanie a bezpečnosť
Vďaka bezdrôtovému diaľkovému ovládaniu, ktoré umožňuje intuitívne ovládanie rýchlosti a brzdenia, ponúka Eljet Single Drive vynikajúcu ovládateľnosť a zvyšuje bezpečnosť jazdy. Doba nabíjania ovládača je približne 90 minút, takže budete vždy pripravení vyraziť na ďalšie dobrodružstvo.


Technické špecifikácie
Hmotnosť: 6,8 kg
Rozmery: 94 x 20 x 28 cm
Materiál dosky: 3 vrstvy bambusu, 2 vrstvy sklenených vlákien
Kapacita batérie: 8800 mAh / Typ: Li-Ion / Hmotnosť: 1320 g
Doba nabíjania: 3 hodiny
Maximálna rýchlosť: do 25 km/h
Dojazd: do 25 km
Motor: Bezkartáčový, jednosmerný / Výkon: 900 W
Kolesá: 1,5 mm: Vysoko odolný polyuretán / Rozmery: 80 x 45 mm / Tvrdosť: 78a
Bezdrôtový ovládač: Kapacita 800 mAh / Typ: Li-Ion / Doba nabíjania: 90 minút


Poznámka: Obrázky výrobku sú len ilustračné